Kategoriler

Asus Zenfone ile #2BinCebinde Yarışmasına Katılın!

Asus, f/p açısından oldukça üst düzey bir deneyim sunan Zenfone serisi için #2BinCebinde isimli bir yarışma başlattı.

Yarışma, üst düzey özellikler sunan Zenfone ailesinden birini tercih edenlerin, ceplerinde kalan 2000TL ile neler yapabilecekleri üzerinde dönüyor. Bu fikirlerini yazılı olarak, bir resimle ya da bir videoyla, 31 Ocak 2015 tarihine kadar paylaşacak olan kullanıcılar arasından bir talihli, bir adet Zenfone’a sahip olacak (Not: Bültende model belirtilmemiş ancak muhtemelen Zenfone 5 olacaktır).

Yarışma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve #2BinCebinde’ye katılmak için, hemen şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Asus Zenfone ürün incelemelerimize ve ilgili basın bültenine de aşağıdan ulaşmanız mümkün. Bol şans! (:

Asus Zenfone 5 İncelemesi (Video)
Asus Zenfone 6 İncelemesi (Video)

ASUS ZenFone ile #2BinCebinde!

ASUS’un düzenlediği #2BinCebinde yarışmasına katılanlar, ASUS’un yüksek performanslı ve uygun maliyetli akıllı telefonu ZenFone’u satın alarak, aynı performansı daha pahalıya karşılayan ürünler karşısında elde edecekleri 2.000 TL tasarrufla ne yapacaklarını video, görsel ya da mesajla anlatıyor, kazanan yarışmacı hem bir adet ZenFone kazanıyor hem de hayalleri ASUS tarafından gerçeğe dönüştürülüyor.

ASUS’un, piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone üstün akıllı telefon performansını uygun maliyetle sunmasıyla öne çıkıyor. ZenFone’un aynı performansı daha pahalı fiyata sunan telefonlar karşısında sahip olduğu bu maliyet avantajı son olarak ödüllü bir yarışmaya konu oldu.

ASUS’un düzenlediği #2BinCebinde yarışması, yüksek performanslı bir akıllı telefon ihtiyacını ZenFone alarak karşılayan ve ürünün maliyet avantajı sayesinde elde kalan 2.000 TL ile yapılabilecekleri konu alıyor. 26 Aralık Pazartesi günü başlayan ve 31 Ocak 2015 tarihine kadar www.2bincebinde.com adresinden başvurulabilen yarışmada, yarışmacılardan ZenFone alarak tasarruf edilen ek 2.000 TL ile yapmak istediklerini video, görsel ya da yazı ile anlatmaları isteniyor. Yarışmacıların arta kalan 2.000 TL ile kurdukları hayaller jüri tarafından değerlendiriliyor ve kazanan yarışmacı bir adet ZenFone’a sahip olurken, değerlendirmeye sunduğu hayali de gerçekleştiriliyor. Kazanan yarışmacının hayalinin gerçeğe dönüşme süreci anbean filme kaydedilerek sosyal medyada yayınlanacak.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye www.2bincebinde.com adresinden ulaşılabiliyor. Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda yarışmaya dair en son duyurular #2Bincebinde hashtag’inden takip edilebiliyor. Kampanya videolarının ilkine linkten ulaşabiliyor.

Yaşamı kolaylaştıran ZenFone serisi
ZenFone serisi akıllı telefonlar, akıllı cihazlara özgü yeni kullanıcı arayüzü ZenUI ile birlikte geliyor. Basitleştirilmiş ikonlar ve menüler, cihazın rengiyle uyumlu harika temalar ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran akıllı “What’s Next” özelliği ile ZenUI, üstün işlevselliği kolay kullanımlı arayüz ile birleştiriyor.

Serinin 5 inç’lik geniş IPS ekranlı modeli ZenFone 5, 1280 x 720 piksel HD çözünürlüğe n ince bölgesinde sadece 5,5 mm kalınlığa ulaşan çarpıcı tasarımıyla öne çıkıyor. ZenFone 5, hızlı ve düşük enerji tüketimli 1.6 GHz hızındaki, Intel Hyper-Threading teknolojisine sahip Intel Atom Z2560 işlemci ve 8 MP’lik, görüntü sabitleme teknolojisine sahip PixelMaster kamerayla birlikte geliyor. ZenFone 5, arka aydınlatmalı (BSI) sensör ve yüksek ışık geçirgenliğine sahip f/2.0 lens sayesinde kamerasıyla öne çıkmaya çalışan birçok modeli geride bırakan bir dijital kamera performansı sunarken, kendi portrelerinizi çekmeniz için 2.0 MP’lik keskin bir ön kameraya da sahip. ZenFone 5, Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı, Mor ve Şampanya Sarısı olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Serinin 6 inç ekranlı modeli ZenFone 6, kullanıcılara detaylı görüntüler sunan, 178 derece görüş açılı IPS HD ekrana sahip. ZenFone 5’te gücünü 1.6 GHz hızda çalışan Intel Atom Z2560 işlemciden alan ZenFone 6, ASUS SonicMaster ses teknolojisi sayesinde, kulaklıkla film izlerken veya oyun oynarken çok daha çarpıcı bir deneyim sunan sanal çevresel ses teknolojisini de destekliyor. ASUS’a özgü PixelMaster teknolojisiyle desteklenen 13.0 MP’lik ana kamera ve yüksek çözünürlüklü kendi portreleriniz ve video görüşmeler için 2.0 MP’lik ön kameranın da bulunduğu ZenFone 6, Kömür Siyahı, İnci Beyazı, Kiraz Kırmızısı ve Şampanya Sarısı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.”

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Telefon