Kategoriler

BiTaksi’den BiTL’ye Taksi Kampanyası!

BiTaksi, bünyesine yeni kullanıcılar katmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar, hâlihazırdaki kullanıcıları da sevindirecek cinsten. Tıklayın!

BiTaksi, bünyesine yeni kullanıcılar katmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar, hâlihazırda BiTaksi kullananları da sevindirecek türden. Şimdi gelelim detaylara…

Gelen bilgilere göre taksi platformunu kullananlar, 1 Haziran Pazartesi günü yolculuklarını 1 TL’ye yapacak. Kredi kartlı ve BKM Express ile yapılacak yolculuklarda geçerli olacak kampanya İstanbul ve Ankara’yı kapsıyor. Taksicilerle yolcuları buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi platformu uygulaması, iPhone ve Android telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Atılan bu adımın en büyük amacı, BiTaksi kurucusu ve CEO’su Nazım Salur’a göre pratik taksi yolculuğu deneyimini İstanbul ve Ankara’da yaşayan tüm kullanıcılarla paylaşmaki. Salur, konuyla ilgili şu açıklamalarda da bulunmuş: “Kredi kartı ya da BKM Express seçeneğiyle taksi çağıracak yolcular, herhangi bir indirim kodu girmeksizin bu kampanyadan yararlanacak. Kampanya 1 Haziran Pazartesi günü saat 00:00 – 23:59 arasında geçerli olacak”.

BiTaksi uygulaması iOS için şuradan; Android içinse buradan indirebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Oyun ve Uygulama