Kategoriler

Bu Kedicikler Size Bir Lumia 930 Satmaya Çalışıyor

Bu Kedicikler Size Bir Lumia 930 Satmaya Çalışıyor

Microsoft’un en son ve en iyi akıllı telefon modeli Lumia 930, kedilerin bile sevdikleri ile iletişim için tercih ettikleri model.

Dünya çapında Everest dağına tırmanan veya Ice Bucket Challenge’e katılan akıllı telefon modeli çok yoktur herhalde. Ama Microsoft’un yeni en üst seviye telefonu Lumia 930 bu nadir telefonlardan biri.

Lumia 930’un bir özelliği daha var. Dünya çapında tüm kedilerin bir numaralı tercih ettikleri akıllı telefon olma özelliğine de sahip. Gerçi bu çok bilimsel olmayan iddiayı Microsoft ortaya atıyor ama Microsoft’a inanmayacaksak, kime inanacağız? Ayrıca Microsoft bu iddiadan çok Lumia 930’un harika bir telefon olduğu konusunda daha fazla iddialı.

Aşağıda izleyebileceğiniz çok sevimli kedili Lumia 930 reklamı, Microsoft’un “Social Media Week” etkinliği kapsamında düzenlediği video yarışmasından çıkmış. Mia Malarkey’in çektiği video, Lumia 930 ile anne kediyle mesajlaşarak ufak kedi yavrularının durumunu soran bir baba kediyi gösteriyor. Gerçi videoda kedilerin video çekmesi, klavye kullanmaları, mesaj ve fotoğraf yollamaları gibi inanmakta zorluk çekeceğimiz bazı noktalar var. Ama eğer işin içinde kedi varsa, bunları pek düşünmemek gerekli. Kedi deyip geçelim.

Lumia 930’un bir özelliği daha var, Microsoft firması Nokia markasını akıllı telefon ürünlerinden kaldırıyor ve 930 da bu değişimi gördüğümüz ilk ürün olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=myXJDuv_gAE

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Telefon