Kategoriler

Bu Samsung Galaxy S6 -Biraz- Farklı Olacak

Samsung Galaxy Edge, firmanın bugüne kadar geliştirdiği en ilginç ürünler arasında yerini çoktan aldı. Eğimli ekranı sayesinde yeni kullanıcı deneyimleri açan phablet, pek çok olumlu yorumlar da aldı. O nedenle Samsung’un bu yolda ilerlemesi kaçınılmazdı ve beklenen oldu.

Hem de büyük bir farkla: Samsung Galaxy S6 Edge’in iki yanında da eğimli ekran olacak! Bu durum telefonun ergonomisini nasıl etkiler bilmiyoruz ama, işleri daha da renklendireceği ve simetri hastalığı olan kullanıcıları daha da memnun edeceği kesin.

Yeni Galaxy S6 Edge, Galaxy Note Edge’in sahip olduğu tüm Edge özelliklerine sahip olacak. Bunun yanı sıra yeni S6 Edge, Glance Lightning isminde bir özellikle de gelecek: Bu özellik, herhangi bir bildirim ya da arama geldiğinde, köşelerden bunu rahatlıkla görmemizi sağlıyor. Bunun yanı sıra bu köşelere farklı kontaktlar ve bu kontaktlara da farklı renkler atayabiliyoruz; böylelikle arama ekranında işimiz daha da kolaylaşıyor.

Tabi bunlar yalnızca sızan özellikler; Samsung bu kenarları daha pek çok amaçla kullanacaktır. Samsung Galaxy S6’nın sızan görsel ve teknik özellikleri için şu bağlantıya tıklayabilir; Samsung GalaxY Edge’in kullanım detaylarına bakmak için de aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=UXpoTmP2c14

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Telefon