Kategoriler

En Tatlı Oyunun Yenisi Geldi: Candy Crush Soda Saga

Şekerleri biraraya getirerek rekorlara imza attığınız efsane mobil oyun Candy Crush’a doyamadıysanız, şimdi devamı olan Candy Crush Soda Saga geldi.

Ünlü mobil oyun firması King’in eseri olan, bağımlılık yapıcı oyun Candy Crush’ı duymadıysanız, herhalde 2012’den beri bir taşın altında yaşıyordunuz. Kadın erkek, yaşlı çocuk demeden, deneyen herkesi “bir bölüm daha” heyecanı ile elinde tutan oyun için, sevenleri sadece 2014’de 790 milyon Dolar oyun içi harcama yaptılar. Oyun iki sene boyunca App Store’un en kârlı oyunlar listesinde hep en tepedeki yerini korumayı başardı.

Tabii bu kadar kârlı bir oyundan daha da fazla faydalanabilmek için, King firması oyunun devamı olan Candy Crush Soda Saga’yı çıkarttı. Her ne kadar oyunun konusu çok önemli olmasa bile, eminiz ki ilk oyunu sevenler buna da istisnasız bayılacaklardır.

King bu yeni oyunda her ne kadar baz oyun mekaniğini (şeker çeşitlerini bir araya getirip puan toplama) değiştirmemiş olsa da, bazı yenilikler ve eklemeler getirmiş. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi bu sefer gazoz şişelerini kullanarak yerçekimini değiştiriyor ve çeşitli kombolarla puan katsayılarınızı artırabiliyorsunuz.

Candy Crush Soda Saga’yı üç platformda edinebilirsiniz:
– Facebook üzerinde oynamak için buraya tıklayın.
– iOS cihazlara indirmek için buraya tıklayın.
– Android cihazlara indirmek için buraya tıklayın.

Tabii eğer hala orijinal oyunu denemediyseniz, bu Candy Crush incelemesine bir bakıp karar verebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
13
İlgili etiketler:
· · · · · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama