Fitbit Ürünlerinin Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Bilkom Oldu Fitbit Ürünlerinin Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Bilkom Oldu
Giyilebilir teknoloji ürünleriyle tanınan Fitbit, Türkiye pazarına artık Bilkom ile giriyor. Ayrıntılar haberimizde. Fitbit Ürünlerinin Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Bilkom Oldu

Giyilebilir teknoloji ürünleriyle tanınan Fitbit, Türkiye pazarına artık Bilkom ile giriyor.

Fitbit, akıllı saatler ve takip cihazlarından oluşan ürün yelpazesiyle daha sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmek isteyenlere hitap ediyor. iOS ve Android platformlarıyla uyumlu olan Fitbit cihazları, uzun pil ömrü,fitness ve akıllı özellikleri ve renkli estetiği ile öne çıkıyor.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin giderek daha fazla öne çıktığını belirterek şunları söyledi: “Biz de Bilkom olarak, tüketicilerin teknoloji yoluyla yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit’in sağlık ve fitness odaklılığı ile bir adım ileri taşıyor, sağlık ve aktif yaşam tutkunları için Fitbit’i portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Fitbit Versa 2, Versa Lite, Charge 3 ve Inspire HR gibi ürünler, Türkiye pazarında Bilkom güvencesiyle satışa sunulacak.

HONOR MagicWatch 2 Türkiye’de Satışta!