Kategoriler

Flappy Bird’ün Yaratıcısı Swing Copters İle Dönüyor

Dong Nguyen unutulmaz oyunu Flappy Bird ile oyun tarihine ismini yazdırdıktan sonra, şimdi de Swing Copters isimli benzer bir oyunla çıktı.

Zamanında Flappy Bird’ü popüler yapan neydi? Tek butonla oynanması, inanılmaz zorluğu, basitliği ve sadeliği, insanların kulaktan kulağa oyun hakkında konuşması. İşte Flappy Bird yapımcısı Dong Nguyen, olaylı ilk oyunundan sonra şimdi şansını ikinci mobil oyunu Swing Copters ile denemek istiyor.

Swing Copters aslında Flappy Bird’e benzeyen bir mobil oyun, onda sağa doğru yukarı aşağı giderek boruların arasından dokunmadan geçmeye çalışıyordunuz, bunda ise yukarı doğru zıplayarak sallanan çekiçlerin arasından dokunmadan gitmeye çalışıyorsunuz. Aynı türden tek butonlu oynanış ve aynı sade grafikler var. Flappy Bird sevenlerin bunu da seveceğini düşünmek yersiz olmayacaktır. En azından ücretsiz olduğu için denenebilir.

Swing Copters iki gün sonra, 21 Ağustos’da piyasada olacak. Ücretsiz olacağı için hemen indirip deneyebilirsiniz ama eğer isterseniz oyun içindeki reklamları kaldırmak için 0.99 Dolar para vermek de isteyebilirsiniz. Gerçi para vermeye hiç gerek yok ama haberin duyurulduğu Toucharcade sitesinde denildiği gibi, Swing Copters sizi çok eğlendirirse, bunu Dong Nguyen’e iki lira bahşiş vermek gibi düşünebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama