HONOR Band 5 ile Günün Ritmini Yakalayın! HONOR Band 5 ile Günün Ritmini Yakalayın!
Akıllı bileklik HONOR Band 5, HUAWEI TruSeen 3.0 teknolojisi ile hassas ölçümler yaparak sürekli nabzınızı ölçüyor. HONOR Band 5 ile Günün Ritmini Yakalayın!

Akıllı bileklik HONOR Band 5, HUAWEI TruSeen 3.0 teknolojisi ile hassas ölçümler yaparak sürekli nabzınızı ölçüyor ve nabız seviyesini korumanızı sağlıyor. Nabız takibi dışında kandaki SpO2 seviyesini ölçebilen HONOR Band 5, yaptığınız egzersizlerin ne kadar etkili olduğunu da gösteriyor.

Egzersiz takibi

HONOR Band 5, birçok farklı egzersiz tipini takip edebiliyor. Açık/kapalı alanda koşu, yürüyüş, bisiklet, yüzme, serbest antrenman, kondisyon küreği ve egzersiz bisikleti gibi çeşitli egzersiz takibini gerçekleştirebiliyor. Sporcular ve spora ilgi duyanlar için performanslarını takip edip geliştirebilecekleri ideal bir kişisel asistan görevi görüyor. Örneğin 50 metreye kadar suya dayanıklılığa sahip olan akıllı bileklik, içerisindeki altı eksenli sensör sayesinde yüzme stilinizi tanıyor. Buna göre hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi, harcanan kaloriyi ve yüzücüler için önemli olan SWOLF skorunuzu da ölçüyor.

Uyku takibi

HONOR Band 5, HUAWEI TruSleep teknolojisiyle uyku kalitenizi gerçek zamanlı olarak analiz ediyor. Analizlerin sonucunda uyku kalitenizi artırabilmeniz için 200’den fazla öneride bulunuyor.

Akıllı Bileklik HUAWEI Band 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu