Kategoriler

HTC’nin Akıllı Saatini Ne Zaman Göreceğiz?

HTC’nin bir akıllı saat geliştirdiği ve bu akıllı saatin piyasadakilerden daha farklı/işini daha iyi yapan bir ürün olması için çabaladığı haberleri geçtiğimiz aylarda piyasaya düşmüştü. Saatin ne zaman piyasada olacağı konusunda herhangi bir bilgi yoktu; taa ki bugüne kadar.

Bloomberg’in haberine göre firma, Mart ayı içerisinde çıkaracağı tepe seviye telefonuyla birlikte akıllı saatini de tanıtacak. Google’ın Android Wear partnerlerinden olan firma, uzunca bir süredir saat üzerinde çalışıyor ve saat hakkında iddialı açıklamalarda bulunuyordu. Henüz ortada herhangi bir tasarım, teknik özellik olmasa da; HTC’nin açıklamaları beklentileri yükseltti diyebiliriz.

Bloomberg’in haberine göre HTC’nin yeni telefonu da Qualcomm Snapdragon 810 SoC’a, 20MP arka kameraya, Dolby destekli ön hoparlörlere ve metal bir kasaya sahip olacak. Hima olarak anılan telefonun isminin HTC One M9 olup olmayacağı da henüz belli değil.

Firma son olarak HTC Re ile ekransız aksiyon kameraları işine girmişti. Oldukça farklı bir ürün olan Re, HTC adına şaşırtıcı bir üründü diyebiliriz. Akıllı saat tarafında da firmanın şaşırtıcı bir ürün çıkarıp çıkarmayacağınıysa zaman gösterecek.

Son olarak ürünlerin Mobile World Congress’te değil; HTC’nin kendi özel etkinliğinde tanıtılacağını da belirtelim. En azından ortalıkta dolaşan söylentiler ve beklentiler o yönde. HTC’nin ilginç ürünlerinden Re Camera’nın videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Firmanın, piyasaya yeni kameralar sunma hazırlığı içerisinde olduğunu da belirtmekte fayda var.

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Donanım · Giyilebilir · Haber · Mobil · Telefon