Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı! Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı!
Huawei, Mobile World Congress 2020'nin bugün başladığı Barselona'da düzenlediği lansman etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı!

MateBook X Pro

Huawei, yeni özelliklerle gelen MateBook X Pro’yu da bugün Barselona’da gerçekleştirdiği lansmanla duyurdu.

Ultra FullView

Yeni Huawei MateBook X Pro, CNC ile işlenmiş metalik bir gövdeye sahip. MateBook X Pro, Mystic Silver, Space Grey renklerine ek olarak Emerald Green renk seçeneğiyle de geliyor. Yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar 14,6 mm kalınlığında ve 1,33 kg ağırlığında.

Her taraftan ince çerçevelerle gelen Ultra FullView ekran, yüzde 91 ekran / gövde oranı sunuyor. Huawei, geleneksel bir 3:2 en boy oranını tercih etmiş. Cihaz, 3K çözünürlüğe sahip. Ayrıca, 10 noktalı çoklu dokunma ve parmak hareketleri ekran görüntüsü özelliği destekleniyor.

Performans

Huawei MateBook X Pro, 10. nesil Intel Core i7-10510U ve i5-10210U ile geliyor. Cihaz, 2 GB GDDR5 üzerinde çalışan NVIDIA GeForce MX250 ile donatılmış. Yeni dizüstü, aktif ve pasif modlar arasında dinamik olarak geçiş yapan akıllı soğutma sistemi barındırıyor. Ayrıca Huawei Shark Fin Fans 2.0 daha büyük kanatçıklara sahip. MateBook X Pro aynı zamanda, gerçek zamanlı sistem sıcaklığı izleme sağlayan akıllı filtreleme teknolojisiyle geliyor. Cihazın dört hoparlörü bulunuyor.

Monster Notebook İstanbul’da Yeni Genel Merkezine Taşındı!

MateBook X Pro 56Wh pil içeriyor. Huawei’nin güç tasarrufu modlarıyla birlikte, herhangi bir güç kablosundan bağımsız olarak uzun soluklu bir pil ömrü sunuluyor kullanıcılara.

Bu arada cihaz, bir dizi şarj çıkışı ile kullanılabilen 65W Tip C taşınabilir adaptörle birlikte geliyor. Dizüstü bilgisayarınızı şarj etmek için güç adaptörünü kullanmanın yanı sıra, bazı telefonlar için Huawei SuperCharge’ı da destekliyor.

MateBook X Pro, dünyanın en hızlı Wi-Fi’ını destekleyen dizüstü bilgisayar olma özelliğine sahip. Yeni amiral gemisi MateBook’da Bluetooth 5.0 teknolojisi de sunuluyor.

Huawei Share

Çoklu Ekran Uyumu (Multi-screen Collaboration), dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında dosya aktarımı gibi pek çok özellik sunuyor. MateBook X Pro, üçlü işleme özelliğiyle Huawei, Windows ve Android sistemler arasında bağlantı kurabiliyor. Aynı zamanda klavye, kamera, mikrofon ve fare gibi bilgisayar aksesuarları artık akıllı telefonunuzun çevre birimleri olarak da kullanılabiliyor.

Cihazda ayrıca Parmak İzi Güç Düğmesi ve gömme kamera gibi önemli özellikler de yer alıyor.

Acer, Okullar İçin TravelMate Spin B3 Dizüstü Bilgisayarı Duyurdu