Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı! Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı!
Huawei, Mobile World Congress 2020'nin bugün başladığı Barselona'da düzenlediği lansman etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı!

Yenilenen MateBook D Serisi

Huawei, yenilenen Matebook D Serisini de kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Yeni MateBook D Serisi; yenilenen donanım, FullView ekran özellikleri, HUAWEI Share desteği dahil olmak üzere bir dizi yeni özelliklerle geliyor.

HUAWEI FullView

HUAWEI, yeni FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve tasarımıyla entegre ediyor. 5,3 mm inceliğindeki çerçeveyle gelen MateBook D serisi, yüzde 87’lik ekran/gövde oranına sahip. 16:9 IPS paneliyle dikkat çeken seri, Full HD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor. Yeni seride göz koruması sağlayan düşük mavi ışık emisyonu TÜV Rheinland sertifikasına sahip.

Performans

HUAWEI MateBook D AMD serisi, Ryzen işlemci desteğine sahip. AMD Radeon Vega 8 ile güçlü bir grafik desteği sunan seri, HUAWEI Shark Fin Fan 2.0 soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor.

Serinin 10. nesil Intel Core işlemcili sürümü de mevcut. 2 GB yüksek GDDR5 VRAM ve NVIDIA GeForce MX250 grafik kartı da sunuluyor.

Acer’dan Eğitim İçin Özel Chromebook Modeli!

HUAWEI MateBook D Serisi’nin Intel ve AMD işlemcili modellerinin ayrıca kendi içinde 15 ve 14 inç versiyon seçenekleri de bulunuyor.

MateBook D Serisi’nin 15,6 inçlik versiyonu 357,8 × 229,9 × 16,9 mm, 14 inç’lik versiyonu ise 322,5 x 214,8 x 15,9 mm’lik boyutlara sahip. Serinin 56 WH gücündeki piliyle 9,5 saate kadar kesintisiz 1080p video izlemek mümkün.

MateBook D Serisi, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz aynı zamanda aşırı ısınma korumasına sahip. 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip olan HUAWEI MateBook D Serisi PCIe arabirimiyle geliyor. Kullanıcılara SSD ve SSD + sabit disk seçenekleri sunuluyor. Cihazın düşmesi durumunda sabit diskte saklanan verileri koruyan G-sensörü bilgi güvenliğini sağlarken, çift antenli WLAN modülü hızlı bağlantı sağlıyor.

Bağlantı

MateBook D Serisi, yenilenen Huawei Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini güncellemiş olarak geliyor. Yeni özelliklerle MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği sistem, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara erişim sağlıyor.

Monster Notebook’tan 10. Nesil İşlemcili Huma H4 V3