HUAWEI, Geliştirilmiş Sağlık Özellikleriyle Gelen WATCH GT 2e’yi Tanıttı HUAWEI, Geliştirilmiş Sağlık Özellikleriyle Gelen WATCH GT 2e’yi Tanıttı
Huawei, popüler HUAWEI WATCH GT 2 Serisine yeni HUAWEI WATCH GT 2e'yi ekledi. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. HUAWEI, Geliştirilmiş Sağlık Özellikleriyle Gelen WATCH GT 2e’yi Tanıttı

Huawei, popüler HUAWEI WATCH GT 2 Serisine yeni HUAWEI WATCH GT 2e’yi ekledi. Yeni akıllı saat, 100 egzersiz izleme moduna sahip.

Huawei, ilk kez WATCH GT 2e’de kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme özelliğini getiriyor. Cihaz, iki haftalık pil ömrüyle destekleniyor. Yeni akıllı saat, hassas kalp atış hızı izleme, anormal kalp atış hızı uyarıları, basınç seviyesi ve uyku izleme özelliklerini de destekliyor.

HUAWEI WATCH GT 2e’nin tasarımında önceki nesle göre bazı iyileştirmeler bulunuyor. Mint Green ve Lava Red renkleriyle tanıtılan HUAWEI WATCH GT 2e, Retina sınıfı 1,39 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip.

HUAWEI WATCH GT 2e 42mm Serisinde ise Frosty Beyaz ve Kestane Kırmızısı kayışları olan yeni bir Şampanya Altın kasa varyantı da duyuruldu. Yeni WATCH GT 2 42mm, kadın kullanıcılar için sunulan bir aylık döngü izleme özelliğini de getiriyor.

Tasarım

HUAWEI WATCH GT 2e’nin tasarımı daha sportif iken, bir önceki nesil WATCH GT 2’nin tasarım çizgilerini de barındırıyor. Saat, modern bir görünüm için entegre kayışa sahip klasik bir yuvarlak kadrana sahip. Gövde ise paslanmaz çelik. Saat, fluororubberden yapılmış kayışla Grafit Siyah, Lava Kırmızı, Nane Yeşili ve Buzlu Beyaz olmak üzere dört yeni renkte geliyor. Çift renkli, nefes alabilen TPU malzeme tasarımı tamamlıyor.

Yeni akıllı saat, yeni saat yüzleriyle geliyor. Yeni hareketli saat yüzleri sunan Huawei, kullanıcılara daha fazla özelleştirme seçeneği sunuyor. Çok fonksiyonlu saat yüzü, kullanıcıların istedikleri ayarları özelleştirmesine olanak tanıyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 İncelemesi

100 spor türü

HUAWEI WATCH GT 2e’de çeşitli izleme modları sunuluyor.

WATCH GT 2e, 15 profesyonel spor modunu destekliyor: sekiz açık hava etkinliği ve yedi kapalı etkinlik. Profesyonel spor izleme modlarında HUAWEI WATCH GT 2e, 190 tür veriyi izleyebiliyor. Akıllı saat ayrıca 6 profesyonel spor modunu otomatik olarak algılayabiliyor.

HUAWEI WATCH GT 2e 6 spor kategorisini kapsayan 85 özelleştirilmiş spor izleme moduna da sahip. Aktiviteler sokak dansı ile parkur, kaya tırmanışı, yoga ve bale ile boks arasında değişebiliyor.

Akıllı saat, yaklaşık 500 mp3 şarkı saklayabilen geniş bir depolama alanına sahip. Huawei Müzik ve Bluetooth kulaklıklarla kullanılabiliyor.

Kan oksijen doygunluk seviyeleri (SpO2) izleme

Huawei’nin kendi geliştirdiği Truseen 3.5 kalp atış hızı izleme teknolojisi, TruRelex stres yönetimi teknolojisi ve Trusleep 2.0 teknolojisi, HUAWEI WATCH GT 2e üzerinde kullanıcıların kalp atış hızını, stres seviyesini ve uyku kalitesini gerçek zamanlı olarak izlemesini sağlıyor.

Bir kullanıcının kalp atış hızı çok yüksek veya çok düşük olduğunda, saat bir hatırlatma mesajı gönderiyor. HUAWEI WATCH GT 2e, iki haftalık pil ömrü sağlayan Kirin A1 çipine sahip.

İlk kez bir akıllı saat, kan oksijen satürasyon seviyelerini (SpO2) izlemeyi destekliyor. Bir dakika içinde kullanıcılar SpO2 seviyelerini test edebiliyor ve vücut durumlarını değerlendirebiliyorlar.

Huawei Watch GT 2 ve Huawei FreeBuds 3 İncelemesi