HUAWEI, Türkiye – İzlanda Maçının Nabzını Watch GT 2 ile Tuttu! HUAWEI, Türkiye – İzlanda Maçının Nabzını Watch GT 2 ile Tuttu!
Türkiye – İzlanda futbol maçında HUAWEI, yeni akıllı saati WATCH GT 2 ile seyircilerin nabız ve stres seviyelerini ölçtü. HUAWEI, Türkiye – İzlanda Maçının Nabzını Watch GT 2 ile Tuttu!

14 Kasım 2019 tarihinde oynanan Türkiye – İzlanda futbol maçında HUAWEI, yeni akıllı saati WATCH GT 2 ile seyircilerin nabız ve stres seviyelerini ölçtü. Karşılaşma öncesinde ve karşılaşma sırasında alınan veriler sonucunda seyircilerin heyecan seviyeleri belirlendi.

30 kişi ile yapılan ölçüm sonuçlarına göre, karşılaşma öncesi 60 – 80 bpm arasında değişen nabız, karşılaşma sırasında ortalama 150 bpm seviyelerine kadar çıktı. Stres seviyeleri de yüzde 45 ve 69 arasında değişkenlik gösterdi.

Akıllı saat ile seyircilerin heyecanları dakika dakika izlenebildi. Sahada gerçekleşen hangi pozisyonun seyircinin bünyesinde nasıl bir heyecan ve stres tepkisi yarattığı da belirlenebildi.

İzlanda’nın kalemize geldiği ve Merih’in çizgiden topu çıkardığı anda en yüksek stres seviyesine ulaşıldı. Dakika 31’de Zeki’nin ortasında Burak’ın kafa topuna çıktığı pozisyon ile uzatma dakikalarında Ozan ile çıktığımız kontra atakta heyecan doruklara çıktı.

HUAWEI WATCH GT 2 Türkiye’de Satışa Sunuldu!