Human’ın Verilerine Göre En Aktif Şehir Amsterdam Human’ın Verilerine Göre En Aktif Şehir Amsterdam
App Store’dan bedava olarak indirilebilen aktivite takip uygulaması Human, “En Aktif Şehirler” listesini açıkladı. Kullanıcıların yürüyüş, koşu ve bisiklet sürme verilerini hesaplayan uygulamaya göre en... Human’ın Verilerine Göre En Aktif Şehir Amsterdam

App Store’dan bedava olarak indirilebilen aktivite takip uygulaması Human, “En Aktif Şehirler” listesini açıkladı.

Kullanıcıların yürüyüş, koşu ve bisiklet sürme verilerini hesaplayan uygulamaya göre en aktif şehir, Hollanda‘nın başkenti Amsterdam. Amsterdam‘ı Berlin, Kopenhag, Washington, Londra, Paris ve New York takip ederken; 30 şehirlik listede İstanbul ise 18‘inci sırada bulunuyor.

En çok bisiklet sürülen şehirler arasında Amsterdam, çok büyük bir farkla birinciliğini koruyor (İstanbul 13‘üncü). Washington, en çok yürünen şehirler listesinde birinciyken (İstanbul 20‘nci), en çok koşulan şehirlerde de liderlik Berlin‘de (İstanbul 18‘inci). Los Angeles da, en çok araç sürülen şehirlerin başında geliyor (İstanbul 13‘üncü. Neyse, her listede varız en azından, bu da bir şey).

Tüm listeye bakmak isterseniz, şu adresi takip edebilirsiniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.