iPhone’dan Mobil Konsol Yaratın: Razer JungleCat iPhone’dan Mobil Konsol Yaratın: Razer JungleCat
Razer‘ın tanıttığı bu güzel aksesuar, Lightning portu kullanan iPhone 5 ve iPhone 5S‘i bir oyun konsoluna çeviriyor (iPod Touch 5G‘yi merak ettim ben asıl.... iPhone’dan Mobil Konsol Yaratın: Razer JungleCat

Razer‘ın tanıttığı bu güzel aksesuar, Lightning portu kullanan iPhone 5 ve iPhone 5S‘i bir oyun konsoluna çeviriyor (iPod Touch 5G‘yi merak ettim ben asıl. Ya da bir aparat ile birlikte iPhone 4/4S de kullanılabilir mi ki?). Ürünün resimlerinden de görebileceğiniz üzere JungleCat ile, iPhone’umuzu Sony‘nin PSP Go‘su veya Xperia Play‘ine benzer bir cihaz hâline getirebiliyoruz .

Ürün, toplamda bir D-Pad, Y/B/X/A tuşları ve iki bumper bulunuyor. Siyah ve beyaz renkte gelen ürün, gayet sade ve şık bir tasarıma sahip. İşgal edilen Lightning portu, cihazın sol yanında yerini almış; uzun oyun seanslarınızda şarjını bitmeyecek yani. 20Mm kalınlığa sahip JungleCat, internette aksi yorumlar bulunsa da bize kalırsa pek de iPhone kılıfı olabilecek boyutlara sahip değil. Ancak ürünü aynı zamanda bir kılıf olarak kullanmak isterseniz bilmeniz gereken şey, tuş tarafı kapalı konumdayken kamera’nın kullanılamıyor oluşu. Aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Junglecat uygulaması vasıtasıyla, tuşları dilediğimiz gibi ayarlayabiliyor; 20 farklı profil kaydedebiliyoruz. Bunun haricinde uygulama vasıtasıyla yeni oyunlardan bildirimler de alıyoruz. iOS 7 destekli ürün (iOS 8 desteği de gelecektir kuşkusuz), Temmuz ayı içerisinde RazerStore‘dan satışa sunulacak.

Razer JungleCat’in fiyatu ise 100$.

razer-junglecat-2Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.