Kategoriler

Jabra Sport Rox Wireless Satışa Çıktı!

Jabra, yeni spor kulaklığı Sport Rox Wireless’ı tanıttı. Kulaklık, firmanın belirttiğine göre “antrenmanlarda sınırları zorlayan sporcular” için tasarlanmış. Kablosuz tasarımı yüksek kaliteli sesle birleştiren ürn, Dolby desteği de sunuyor. Böylelikle egzersizlerde kablolarla uğraşmaya gerek kalmıyor.

Jabra Sport Rox Wireless’ın bir özelliği de, Jabra Sound uygulaması. Müziğe derinlik katan bu uygulamanın yanı sıra, kulaklığın bir diğer özelliği de mıknatısıyla boyna asılarak taşınabilmesi. Bu durumdayken bekleme moduna geçen kulaklık, pilden de tasarruf edilmesini sağlıyor. Mıknatısından ayrılıp kulağa takıldığındaysa, müziğe kalınan yerden devam edilebiliyor.

Kutudan çıkan EarGels ve EarWings de, konfordan ödün vermeden kulaklığın kulakta durmasını sağlıyor. Konfor ve sağlam duruşun yanı sıra, malzeme kalitesi olarak da oldukça tatmin edici bir ürün bu. Çelikten üretilen Sport Rox Wireless, ABD ordusunun yağmur, darbe, kum ve toza dayanıklılık standartlarına uygun olarak tasarlanmış. Böylelikle spor yaparken, aklınız kulaklığınızda kalmayacak.

NFC desteği de bulunan ürün, tek dokunuşla bu teknolojiyi destekleyen telefonunuza bağlanabiliyor Kısacası elimizde sağlam, kullanımı kolay, pratik ve zorlu koşullara dayanıklı bir kulaklık var diyebiliriz.

Turkcell, Teknosa, Hepsiburada ve MediaMarkt gibi mağazalarda 479TL’den satışta. Benzer bir ürün olan Jabra Rox incelememizi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Donanım · Haber · Kulaklık · Mobil