Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds 3 Türkiye’de! Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds 3 Türkiye’de!
Dünyanın ilk açık kullanım tasarımlı aktif gürültü engelleme sistemi ile gelen Huawei FreeBuds 3 Türkiye'de! Kablosuz Kulaklık Huawei FreeBuds 3 Türkiye’de!

Dünyanın ilk açık kullanım tasarımlı aktif gürültü engelleme sistemi ile gelen Huawei FreeBuds 3 Türkiye’de!

‘Dolphin Bionic Akustik Tasarımı’ ve doğal açık oturuşu ile FreeBuds 3, parlak siyah ve parlak beyaz kaplamalarla minimal bir tasarım sunuyor.

Gürültü engelleme

HUAWEI FreeBuds 3, dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi, HUAWEI eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve 356 MHz ses işlemcisi ile geliyor. Gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı çevre gürültüsünü etkin bir şekilde azaltıyor.

FreeBuds 3, dünyanın ilk Open-fit TWS kulak içi kulaklığı. Kulak kanalının simülasyonuna dayanarak, gürültü azaltma sinyalinin çıkış frekansı ve yoğunluğu, farklı kulak kanalı şekilleri için ayarlanarak aktif gürültü azaltma etkisi elde ediliyor. ANC işlevini açmak / kapatmak için sol kulaklığa hafifçe vurularak kalabalık ve gürültülü ortamlarda net müzik dinlenebiliyor. Ayrıca, HUAWEI AI Life uygulaması üzerinden kişiye özel ayarlanabilir aktif gürültü engelleme fonksiyonu da mevcut.

Sennheiser Yeni Ürünleriyle Ses Kalitesini Artırıyor!

Ses

HUAWEI FreeBuds 3’teki 14 mm dinamik sürücü, kulaklığın gövdesine yerleştirilen bas tüpü ile birlikte geliyor.

Pil süresi

Kulaklığın kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 çipini kullanan HUAWEI FreeBuds 3, tek şarjla dört saatlik, şarj kutusunun yanında kullanıldığında toplam 20 saatlik çalma süresi sağlayabiliyor. USB Type-C girişi üzerinden 1 saatin altında bir sürede tamamen şarj edilebiliyor.

HUAWEI Kirin A1

Kirin A1 çipi, giyilebilir teknolojiler pazarı için özel tasarlanmış ilk çip. Kirin A1, 4,3 mm x 4,4 mm boyutlarındaki küçük kaplama alanıyla karmaşık işlemleri verimli bir şekilde yapabiliyor. Kirin A1, dünyanın ilk BT 5.1 ve BLE 5.1 destekli giyilebilir yongası.

Huawei’nin kendi geliştirdiği çift kanallı senkronize iletim modu kullanan kulaklığın gecikme süresi 190 ms seviyesinde kalıyor.

FreeBuds 3, siyah ve beyaz renk seçenekleri, 1099 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Corsair HS35 Stereo Kulaklık İncelemesi | Ucuz Ama Kaliteli!