League of Legends: Blitzcrank’s Poro Roundup Mobil Oyununu İndirin! League of Legends: Blitzcrank’s Poro Roundup Mobil Oyununu İndirin!
Riot Games'in League of Legends temalı koşu oyununu Blitzcrank's Poro Roundup isimli oyununu Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sundu. League of Legends: Blitzcrank’s Poro Roundup Mobil Oyununu İndirin!

Riot Games‘in League of Legends temalı koşu oyununu Blitzcrank’s Poro Roundup isimli oyununu Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sundu.

İki boyutlu indie oyunları anımsatan yapımda League of Legends evreninin sevimli yaratıkları olan Poro’ları korumaya çalışıyoruz. Oyundaki amacımız ise League of Legends oyunundaki Blitzcrank, Natilus, Tresh ve Corki gibi karakterleri kontrol ederek, Poro’ları düşmana kaptırmadan toplamak.

Blitzcrank’s Poro Roundup’da iki farklı oyun modu var. Bu oyun modları hikaye ve sonsuz olarak adlandırılmış. Oyunda 11 farklı bölümden oluşan hikaye modunu tamamladıktan sonra, sonsuza kadar süren modunu oynayabiliyoruz. Oyundaki yeni kostümlerin ve ekipmanların kilidini ise elde ettiğimiz puanlar sayesinde açabiliyoruz.

Oyuna Google Play ve Apple Store üzerinden üzerinden erişebilirsiniz. Blitzcrank’s Poro Roundup’ı, League of Legends Arcade kutlamaları boyunca indirebilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz uygun değilse bile oyunu web tarayıcınız aracılığı ile bu adresten oynayabilirsiniz.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.