Lenovo ideacentre Stick 300 Bilgisayarınız Avucunuzda Lenovo ideacentre Stick 300 Bilgisayarınız Avucunuzda
Lenovo ideacentre Stick 300 ile ikinci belki de üçüncü kişisel bilgisayarınızı artık çok daha büyük bir rahatlıkla avcunuzun içinde taşıyacaksınız. Lenovo ideacentre Stick 300 Bilgisayarınız Avucunuzda

Düşük bütçeli Lenovo ideacentre Stick 300 ile bilgisayarınız avucunuzda.

Zaten kişisel bilgisayarı olan fakat ikinci belki de üçüncü bir kişisel bilgisayar isteyenler için, bu tür düşük bütçeli ufak cihazlar güzel bir seçim olabilir (daha önce sitemizde Intel ve Asus‘tan da bu tür ürünlere yer vermiştik). Lenovo tarafından piyasaya çıkarılan ideacentre Stick 300, Intel Atom işlemci Z3735F kullanıyor.

Cihaz aynı zamanda içerisinde Windows 8.1 kurulu şekilde geliyor. İşin güzel tarafı, 8.1’in Windows 10‘a 29 Temmuz’dan sonra yükseltilebilecek olması.

The ideacentre Stick 300 taşınabilir bilgisayar deneyimini daha üst noktaya taşıyor. Ev, ofis, öğrenci yurdu gibi istediğiniz her yere rahatça taşıyıp kullanabileceğiniz bir cihaz. Üstelik sürekli yolculuk eden kullanıcılara taşıması çok rahat olduğu için ilk tercih olabilecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda cüzdan dostu olan bu ürün 129$ gibi oldukça mâkul bir fiyattan karşımıza çıkıyor. Tak ve çalıştır formatlı olan The ideacentre Stick 300 HDMI destekli bir TV yada monitörü rahatlıkla tam fonksiyonlu bir kişisel bilgisayar’a çevirebiliyor. Ürün, günümüzün bilindik bilgisayarlarına benzemese de, gösterdiği performans ve 2.4GHz kablosuz klavye ve mouse’u ile birlikte tam bir bilgisayar olarak işlevini yerine getiriyor.

The Lenovo ideacentre Stick 300 Haziran itibariyle 129$ fiyat etiketi ile şu siteden ve yerel mağazalarda satışta.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.