Kategoriler

LG G3 Beat, Orta Sınıfta İsmini Duyurmaya Geliyor

LG G3 Beat, Orta Sınıfta İsmini Duyurmaya Geliyor

LG G3’ü pek bir sevmiştik, hatırlarsınız.

Bu telefonu sevmemizin pek çok nedeni vardı ve bu nedenlerden ötürü G3’ü tercih eden insanların sayısı da azımsanamayacak kadar çoktu. Bunun farkında olan LG, G3’ün sahip olduğu kimi premium özellikeri daha makul bir fiyata sunmak için LG G3 Beat’i hazırlamış.

Aklınıza Samsung’un “Mini” serisi gibi küçük bir telefon gelmesin; zira LG G3 Beat, tam 5 inç’lik bir ekrana sahip (1280 x 720 piksel, 294 ppi, IPS). İşlemci olarak 1,2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 kullanan telefon, 1 GB belleğe ve 8 GB depolama alanına sahip.

Tasarım ve malzeme kalitesi açısından abisine oldukça benzeyen G3 Beat, G3’ün Lazer Otofokus özelliğini 8MP’lik bir kamerayla birleştirmiş. Ön yüzünde de 1,3 MP’lik bir kamera bulunan cihaz, Bluetooth 4.0, A-GPS/Glonass, NFC ve WiFi b/g/n bağlantı özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Metalik siyah, ipek beyazı ve parlak altın renklerde gelen cihaz, yarın Güney Kore’de satışa sunuluyor. Gelecek haftalarda da tüm dünya raflarında yavaş yavaş yerini alacak.

LG G3 Beat’in fiyatıysa henüz bilinmiyor.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Telefon