LG G8s ThinQ LG Projektör Hediyesiyle Vodafone Online’da! LG G8s ThinQ LG Projektör Hediyesiyle Vodafone Online’da!
LG G8s ThinQ, Vodafone Online Shop’larda 5.999 TL’lik satış fiyatı ve LG PH150G projektör hediyesiyle satışa sunuldu. LG G8s ThinQ LG Projektör Hediyesiyle Vodafone Online’da!

LG G8s ThinQ, Vodafone Online Shop’larda 5.999 TL’lik satış fiyatı ve LG PH150G projektör hediyesiyle satışa sunuldu.

1 Kasım itibariyle, stoklarla sınırlı olarak düzenlenen kampanya kapsamında, Vodafone online mağazalarından LG G8s ThinQ alan tüketiciler, Bluetoothlu projeksiyon cihazı LG PH150G’ye sahip olacak.

LG PH150G

LG PH150G projeksiyon, 2,5 saate kadar bataryalı kullanım özelliğinin yanı sıra, ekran paylaşımı özelliği, Bluetooth ses çıkışı, 130 Lumen, 30 bin saat lamba ömrü ile geliyor. LG PH150G, içeriklerin Wireless Mirroring özelliğine sahip PC ya da laptoplardan kablosuz olarak aktarılmasına olanak tanıyor. Projektör ayrıca Bluetooth bileşeniyle ev sinema, kulaklık ve taşınabilir hoparlör gibi cihazlara doğrudan kablosuz ses akışı sunuyor.

LG G8sThinQ

Özellikle Z kamerası ile öne çıkan LG G8sThinQ’da kullanıcıların karanlıkta bile telefon kilitlerini bir el hareketiyle açmalarını sağlanıyor. LG G8sThinQ’in kamerası bugüne kadar sunulan en geniş görüş alanına sahip. Ön taraftaysa standart bir objektifin yanı sıra, “Portre” ve “Spot Işığı” gibi özellikleri destekleyen Z Kamera kullanılıyor.

Qualcomm Snapdragon 855 Mobil Platform ve canlı 6,2 inç FHD + FullVision OLED ekrana (2248 x 1080) sahip G8sThinQ ayrıca surround ses sağlayan stereo hoparlörlere sahip.

Çin’de Rekor Kıran HONOR 9X Yakında Türkiye’ye Geliyor!