Kategoriler

LG K40s Turkcell Mağazalarında İndirimde!

LG K40s

LG K40s Turkcell Online Mağazalarda kampanyalı fiyatlar ve 1 yıllık ekran değişim garantisiyle sunuluyor. Ayrıntılar haberimizde.

LG K40s Turkcell Online Mağazalarda kampanyalı fiyatlar ve 1 yıllık ekran değişim garantisiyle sunuluyor. Kullanıcılar dilerlerse tarifede kalma sözü vererek LG K40s’i daha uygun fiyata satın alabiliyorlar. Taksit imkanı da bulunuyor.

Kameralarıyla dikkat çeken LG K40s, Turkcell Online Mağazalarında 1.499 TL’lik fiyatla sunuluyor. Tarifede kalma sözü veren tüketiciler ise telefonu 1.359 TL’lik fiyatla satın alabiliyorlar. Dileyen tüketiciler, 6 – 9 ya da 12 taksit imkanından da faydalanabiliyorlar. LG K40s’i 12 taksitle almak isteyen tüketiciler, 12 ay boyunca ayda 124.05 TL ödüyorlar. Turkcell Online Mağazalarda satılan LG K40s’ler ayrıca 1 yıllık ücretsiz ekran değişim garantisi sunuyor.

Gelişmiş Kamera, Uzun Ömürlü Batarya

LG K40s, geliştirilmiş ön ve arka kameraları, ekranı ve uzun ömürlü bataryası ile dikkatleri çekiyor. Sinematik ses kalitesi, Google Asistan ve Google Lens özellikleriyle de öne çıkan LG K40s, 13 MP’lik ön kamerası ise mükemmel selfie çekimine olanak tanıyor. Süper geniş açılı kamerası ise, manzara çekimleri gibi geniş açılı kareler için ideal. 6.1-inç HD+ ekran kalitesine sahip cihaz, DTS:X 3D Surround Ses özelliği sayesinde gerçekçi ve dinamik bir ses deneyimi sunuyor. Google Asistan tuşu, Google Lens, Crop Shot, Link Shot, tek tuşla Youtube’da canlı yayın yapabilme özelliği ve uzun ömürlü pili ile ekstra sağlamlığı LG K40s’in diğer çekici özellikleri arasında bulunuyor.

Kampanya 17 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek.

Huawei Mate Xs Kısa Sürede Tükendi!

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · İndirimler · Mobil · Telefon