Kategoriler

Nico Gerard’dan Apple Watch’lu (!?) Saat!

İsviçreli lüks saat üreticisi Nico Gerard, ilginç (!) bir tasarıma imza atmış. Hatta bununla kalmamış, bu tasarımı bir de hayata geçirmiş ve satıyor…

İsviçreli lüks saat üreticisi Nico Gerard, ilginç bir tasarıma imza atmış. Hatta bununla kalmamış, bu tasarımı bir de hayata geçirmiş ve satıyor. Ne mi bu tasarım? Başlıkta ismini, kapakta resmini gördüğünüz üzere Apple Watch’lu saat.

Akıl ve ruh sağlığı yerinde olan birinin kullanıp kullanmayacağını -gerçekten- merak ettiğimiz saatin ön kısmında otomatik bir Nico Gerrard; alt kısmında ise çelik kasa bir Apple Watch bulunuyor. “Akıllı Saat” kavramına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıkmış, ama yolda benzini bitmiş gibi görünüyor değil mi? Evet, bizce de öyle. “Pinnacle” marka saatin fiyatı da, kendi gibi anlamsız: 9300$ kadar (vergiler hariç o da). Buyrun saatin videosuna:

Biz mi abartıyoruz, yoksa hakikaten bu gözlerin görebileceği en saçma ürünlerden biriyle mi karşı karşıyayız bilemedik. “Reklâmın iyisi kötüsü olmaz.” diye tasarlanan ve satışa çıkan bir ürün mü, cidden bu saatin alıcı bulacağını düşünüyorlar mı, hedef kitle olarak kimi belirlediler de bu şekilde bir işe giriştiler?

Kafamızda deli sorular…

Siz ne düşünüyorsunuz?

fragtist-haber-nico-gerrard-saat-1

Allah aşkına bu nedir?

 

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Donanım · Giyilebilir · Haber · Mobil