Kategoriler

Google Earth Pro Ücretsiz Oldu!

Oturduğumuz yerden dünyayı ayağımıza getiren Google Earth, piyasaya çıktığında sağlam ses getirmişti. Dünyanın her yerini, pek çok şehri vs. bilgisayar ekranlarımıza getiren uygulama, bugüne kadar epey gelişme gösterdi. Ancak belki de pek çoğumuzun haberdar olmadığı, yıllık 400$ gibi bir bedel ödeyerek elde edilen bir sürümü daha vardı Google Earth’ün: Google Earth Pro.

Google, bu Pro versiyonun artık ücretsiz olduğunu duyurdu. Adı üstünde daha çok profesyonel bir kullanım için tasarlanan Google Earth Pro, günlük hayatta pek kullanmayacağımız şu gibi özelliklere sahip. Ancak eminim ki aranızda 4800px baskı alabilme ve Windows Media ya da Quicktime HD videolar oluşturma gibi bir iki özelliğini kullanacaklar vardır.

Peki Google Earth Pro’ya nasıl kavuşacaksınız?

Öncelikle şu adrese giderek yazılımı indirmeniz, sonrasında da bu bağlantıya tıklayınca karşınıza çıkacak olan formu doldurmanız gerekiyor. İkinci işlemi gerçekleştirdiğinizde Google, Google Earth Pro için bir lisans anahtarı yollayacak size. O anahtarı kullanarak Pro sürümünü etkinleştirebilirsiniz.

Haydi hayırlı olsun!

Görüntülenmeler:
10
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Oyun ve Uygulama