Kategoriler

Mobilden ESpor Turnuvalarını Takip Edin – Flank Esports

League of Legends ve CS:GO eSpor maçlarını, liglerini, turnuvalarını takip edebileceğiniz Flank Esports uygulaması App Store ve Play Store’da.

League of Legends ve CS:GO eSpor maçlarını, liglerini, turnuvalarını takip edebileceğiniz Flank Esports uygulaması App Store ve Play Store’da.

Türkiye’de esporu takip eden kitle giderek büyüyor ve bu kitle büyüdükçe yepyeni ürünler ortaya çıkıyor. Türk girişimciler tarafından geliştirilen Flank uygulaması da espor takipçi kitlesinin problemlerini çözmek amacıyla geliştirilmiş bir mobil uygulama.

Flank Esports uygulaması sayesinde kullanıcılar League of Legends ve CS:GO liglerini maçlarını telefonlarında takip etme imkanı yakalıyor. Kullanıcılar espor maçlarını takip ederken, Flank’in haftalık tahmin yarışmalarına katılarak harika ödüller kazanma şansı da yakalıyor.

Flank uygulaması genel olarak aşağıdaki kategorilerden oluşuyor.

  • Maçlar ve Fikstürler: Türkiye ve dünyadaki tüm espor liglerini, turnuvalarını telefonunuzdan takip edin. Favori takımlarınızın maçlarını hiçbir zaman kaçırmayın. Maç özetlerini takip edin.
  • Haftalık Yarışmalar: Haftalık tahmin yarışmalarına katılarak harika ödüller kazanma fırsatı yakalayın.
  • Oyun içi Analiz Araçları: Maç Analizi, Şampiyon Seçim Aracı gibi araçlar ile oyun kazanma şansınızı arttırın.
  • Yayınlar: En sevdiğiniz yayıncıların yayınlarını Flank uygulamasından takip edin.
  • İçerikler: Güncel espor haber kaynakları, en güzel oyun videoları, maç özetleri, özel yayınlar ve çok daha fazlası Flank Esports uygulamasında.

İndirmek için tıklayın.

League of Legends’ta Yenilikler Yolda

Görüntülenmeler:
18
İlgili Kategoriler
E-Spor · Haber · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama