Prestigio’nun Uygulama Mağazası MultiStore Açıldı Prestigio’nun Uygulama Mağazası MultiStore Açıldı
Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da bulunan 85’ten fazla ülkede hızla büyüyen mobil cihaz üreticisi Prestigio’yu, Multipad 4 Quantum 10.1 tablet incelememizle birlikte sizlerle buluşturmuştuk.... Prestigio’nun Uygulama Mağazası MultiStore Açıldı

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da bulunan 85’ten fazla ülkede hızla büyüyen mobil cihaz üreticisi Prestigio’yu, Multipad 4 Quantum 10.1 tablet incelememizle birlikte sizlerle buluşturmuştuk. Prestigio’nun Uygulama Mağazası MultiStore Açıldı.

Bugün yayınladığı basın bülteniyle firma, yeni uygulama mağazası MultiStore’un ilk sürümünün açıldığını duyurdu. Kullanıcılar için özel teklif ve sürprizler barındıran mağaza, şu an için “Tavsiye Edilenler” ve “En İyi Ücretsizler” olmak üzere iki kategori barındırıyor bünyesinde.

Basit ve minimalist bir tasarıma sahip olan MultiStore, yığınla uygulama arasından en efektif ve kaliteli olanları kullanıcıyla buluşturmayı hedefliyor. Firmanın MultiPhone akıllı telefonları, MultiPad tabletleri ve MultiCenter serisi medya oynatıcıları tarafından erişilebilir olan MultiStore’a erişmek için, ücretsiz olarak oluşturulabilecek bir Prestigio hesabı dışında herhangi başka bir şeye gerek yok.

Güncellemeler olduğunda anında kullanıcıyı haberdar eden MultiStore’da satın alınan bir uygulama ya da oyun, tüm cihazlardan erişilebilir hâlde bulutta tutuluyor; böylece yeni bir Prestigio’ya geçtiğimizde ya da iki farklı Prestigio’muzda tüm uygulamalarımızı kullanabiliyoruz.

Son olarak MultiStore’un, Prestigio kullanıcılarına özel premium uygulamalar, indirimler ve avantajlı teklifler sunduğunu; PayPal ve kredi kartı vasıtasıyla sisteme ödeme yapılabildiğini belirtelim.

 Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.