Samsung Apple’ı Saf Dışı Bıraktı! Samsung Apple’ı Saf Dışı Bıraktı!
Samsung Apple'ı Saf Dışı Bıraktı! RepTrak'ın yayınladığı rapor... Samsung Apple’ı Saf Dışı Bıraktı!

Apple ile Samsung arasındaki bitmek bilmeyen mücadeleyi hepimiz biliyoruz. Zaman zaman Apple öne geçiyor, zaman zaman ise Samsung liderliği ele geçiriyor. RepTrak‘ın yayınladığı rapor’a göre Samsung en saygın teknoloji firması olarak Apple’ı saf dışı bırakmış olarak görülüyor.

Aslına bakılırsa Apple, Samsung’un pek yanına bile yaklaşamamış gibi görünüyor. Firma teknoloji kategorisinde 21. sırada yer alıyor. Hatırlatmakta fayda var The Reputation Institue bu raporu hazırlarken firmaları tek tek yedi farklı kategoride inceliyor. Bu kategörilere şöyle bir göz gezdirecek olursak. Ürün servisleri, yenilikçilik, çalışma alanları, yönetim, vatandaşlık, liderlik ve performans kategorilerini görüyoruz.

Bir çok firma sadece Apple değil Samsung’un da önüne geçmiş görünüyor hatta sadece bu iki önemli isim değil. Tesla, Sony, HP, Microsoft ve Google‘ın da önünde olan firmalar mevcut.

Fakat bütün bunların yanında bir de şu durum var, Reputation Institue Samsung’un müşterilerinden birisi olarak görülmekte, acaba bu rapor biraz da Samsung’un ağızına bal çalmak için mi?

Peki, sizce Samsung bulunduğu yeri hak ediyor mu? Gerçekten bu yedi farklı kategoride yeterlilikleri var mı?Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.