Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 FCC’de Göründü! Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 FCC’de Göründü!
Akıllı telefon pazarının yıldız isimlerinden biri olan Samsung‘un yeni akıllı telefonları Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5, FCC kayıtlarında görüldü. Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 FCC’de Göründü!

Akıllı telefon pazarının yıldız isimlerinden biri olan Samsung‘un yeni akıllı telefonları Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5, FCC (Federal Communications Commission) kayıtlarında görüldü. Daha önce TENAA kayıtlarından ortaya çıkan modellerin FCC kayıtlarında da görünmesiyle birlikte Galaxy A3 ve Galaxy A5 resmiyet kazandı.

Samsung Galaxy A34.5 inç boyutundaki ekranında 540 x 960 piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca cihazın Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı bulunuyor. Qualcomm‘un Snapdragon 410 yonga setinden gücünü alan akıllı telefona 1.5 GB sistem belleği eşlik ediyor. 16 GB dahili depolama alanı ile gelen cihazın kamera tarafında ise, 8 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası bulunuyor. Ayrıca akıllı telefonunun üzerinde Android 5.1 Lollipop işletim sistemi yer alıyor.

Samsung Galaxy A55.0 inç boyutundaki ekranında 720 x 1280 piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca cihazın IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunuyor. Qualcomm‘un Snapdragon 410 yonga setinden gücünü alan akıllı telefona 2 GB sistem belleği eşlik ediyor. 16 GB dahili depolama alanı ile gelen cihazın kamera tarafında ise, 16 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası bulunuyor. Ayrıca akıllı telefonunun üzerinde Android 5.1 Lollipop işletim sistemi yer alıyor.

Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5‘in resmi duyuru tarihi ise, henüz belli değil.

Fragtist - Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5_FCCÖzgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü