Samsung Galaxy Note 4’ün Teaser Videosu Yayınlandı Samsung Galaxy Note 4’ün Teaser Videosu Yayınlandı
Galaxy Note 4 için Samsung, bir teaser video yayınladı. Videoya göre yeni cihaz, 3 Eylül’de tanıtılacak. Ürünün, bu teaser videoyla birlikte daha önceki Galaxy... Samsung Galaxy Note 4’ün Teaser Videosu Yayınlandı

Galaxy Note 4 için Samsung, bir teaser video yayınladı. Videoya göre yeni cihaz, 3 Eylül’de tanıtılacak.

Ürünün, bu teaser videoyla birlikte daha önceki Galaxy Note’lar gibi IFA’da tanıtılacağı kesinleşmiş oldu böylece. “Ready to Note” isimli video, Samsung Galaxy Note’un el yazısına verdiği öneme işaret ediyor. Videonun herhangi bir yerinde “Galaxy Note 4” ismi geçmiyor; ancak “Note” kelimesinin bolca kullanılması ve tarih olarak da bekleneni vermesi, bizleri Note 4’e götürüyor.

Elle yazı yazmanın çocuklar için ne kadar önemli olduğu konusuyla açılan teaser, dijital çağ ile birlikte artık unutulmaya yüz tutan el yazısının kişi gelişimine olan öneminden dem vurarak devam ediyor. Kağıda, tahtay ıslak kumlara derken en sonunda konu, Galaxy Note 4 ile birlikte geleceği bilinen SPen’e bağlanıyor. Son olarak 3 Eylül tarihine dem vuruluyor ve “Ready to Note?” sorusuyla teaser bitiyor.

İzlemiş kadar oldunuz değil mi? Olsun, siz yine de izleyin. (:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.