Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Özel Koleksiyon Paketi Türkiye’de! Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Özel Koleksiyon Paketi Türkiye’de!
Galaxy Note10+ Star Wars Özel Koleksiyon Paketi 19 Aralık tarihinde Türkiye’de ön satışa sunuluyor. Ayrıntılar haberimizde. Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Özel Koleksiyon Paketi Türkiye’de!

Galaxy Note10+ Star Wars Özel Koleksiyon Paketi 19 Aralık tarihinde Türkiye’de ön satışa sunuluyor. Sadece Samsung Online Mağazasında satışa sunulacak olan bu paketin içinde Galaxy Note10+’a ilave olarak hepsi özel tasarımlı metal bir rozet, deri kılıf ve Galaxy Buds bulunuyor.

Samsung, 20 Aralık’ta Star Wars: The Rise of Skywalker filminin yayınlanmasından önce, Galaxy Note10+ özel koleksiyon paketinin duyurusunu yaptı. Star Wars’tan esinlenen tasarım ögelerine ve dijital içeriğe sahip Galaxy Note 10+, özel tasarım ürünü bir deri kılıf, metal bir rozet, kırmızı bir S Pen ve Galaxy Buds bulunan bir paketle sunulacak. Pakette ayrıca Star Wars temalı duvar kağıtları, animasyonlar, ikonlar vb. içerikler de bulunuyor.

Özel koleksiyon paketi Türkiye’de KDV dahil 11.999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile Star Wars hayranlarının beğenisine sunuluyor.

HUAWEI NOVA 5T Türkiye’de Satışa Sunuldu!