Samsung Galaxy View, Tablet Kullanırken Büyük Ekran Rahatlığı! Samsung Galaxy View, Tablet Kullanırken Büyük Ekran Rahatlığı!
İzleyiciyi içine alan ve rahatlıkla taşınabilen Galaxy View dokunulabilir TV’yi tüketicilerinin beğenisine sunuldu. Samsung Galaxy View, Tablet Kullanırken Büyük Ekran Rahatlığı!

Galaxy View ile müşterilerine yepyeni bir büyük ekranlı tablet deneyimi sunan Samsung, Android işletim sistemi ile çalışan Galaxy View’ı aynı zamanda her yere taşınabilen bir TV olarak tanıtıyor. Video merkezli kullanıcı arayüzüyle, online yayın içeriğine, interaktif videolara, kitap ve diğer tüm dijital içeriklere erişim sağlanmasına olanak tanıyan Samsung’un yeni akıllı cihazı, 18,4 inçlik Full HD ekranıyla izleme deneyimini eğlenceli bir boyuta taşıyor. 1,999 TL’den satışa sunulan ürün raflardaki yerini aldı.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.