Samsung’dan Üç Başlı Multi-Charging Wall Charger Samsung’dan Üç Başlı Multi-Charging Wall Charger
Geçtiğimiz günlerde Apple’ın çift yönlü USB kablosuna bir misilleme mahiyetinde mi ele almalıyız; ya da bu şekilde bir düşünce çok mu “düz” bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz bir... Samsung’dan Üç Başlı Multi-Charging Wall Charger

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın çift yönlü USB kablosuna bir misilleme mahiyetinde mi ele almalıyız; ya da bu şekilde bir düşünce çok mu “düz” bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz bir şey var ki Samsung, oldukça güzel bir USB kabloya imza atmış.

Biliyorsunuz cep telefonu, tablet, kulaklık, akıllı saat, o, şu, bu derken elektronik cihazlarla dolduk taştık son yıllarda. Hal böyle olunca, tüm bunların bir de şarj problemi çıkıyor ortaya ister istemez. Evdeysek yine bir şekilde halloluyor bu durum (en olmadı bilgisayara şarj istasyonu muamelesi yapıyoruz), ancak dışarıdayken çok daha sıkıntı olabiliyor. Örneğin havaalanındasınız ve bu cihazlarınızı şarj etmeniz gerek diyelim. Hepimiz biliyoruz ki diğer cihazlar şarjsızlıktan ölse dahi prizi bulduğumuz anda sadece cep telefonunuzu şarj edeceksiniz. Diğer tüm cihazlarınız öksüz kalacak… Ya da eskiden öyleydi, hey gidi günler; zira artık Samsung’un bu üç başlı (Yunan mitolojisinden çıkmış sanki, peh peh) şarj kablosu var!

fragtist-samsung-dan-üc-basli-sarj-kablosu-multi-charging-wall-charger-3

 

Leitz Complete Multicharger incelememizi okudunuz mu?

Samsung’un Multi-Charging Wall Charger ismini verdiği bu kablo, 2 amperlik adaptörüyle beraber 40$’a satılıyor sahip ve adaptöründen de anlayabileceğiniz üzere tek cihaza 2 ampere kadar enerji sunuyor. İki cihaz bağlandığında bu rakam cihaz başına 1 ampere, üç cihaz bağlandığındaysa 667 miliampere düşüyor.

Adını Fragtist ofisi olarak Kerberos koyduğumuz ürünün fiyatı belli; ancak ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor.fragtist-samsung-dan-üc-basli-sarj-kablosu-multi-charging-wall-charger-1Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.