SanDisk’ten Kablosuz Flash Sürücü: Connect Wireless Stick SanDisk’ten Kablosuz Flash Sürücü: Connect Wireless Stick
SanDisk, kablosuz flash sürücü Connect Wireless Stick'i tanıttı. USB Stick hakkında ayrıntılı bilgiyi, hemen tıklayarak haberimizden alabilirsiniz. Buyrun! SanDisk’ten Kablosuz Flash Sürücü: Connect Wireless Stick

SanDisk, kablosuz flash sürücü Connect Wireless Stick’i tanıttı.

128GB’a kadar kapasite sunan sürücü, mobil cihazlar ve bilgisayarlar arasındaki veri paylaşımını kolaylaştırmasıyla dikkat çekiyor.

USB Stick hakkında ayrıntılı bilgiyi, aşağıda paylaştığımız basın bülteninden alabilirsiniz.

SanDisk, yeni kablosuz flash belleği ile mobilde depolamayı yeniden şekillendiriyor!
SanDisk’in yeni kablosuz SanDisk Connect™ Wireless Stick flash sürücüsü, daha fazla kapasite ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ile cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımını daha esnek ve kolay hale getiriyor

Flash depolama çözümleri alanında dünya lideri olan SanDisk Corporation, tanıttığı yeni kablosuz mobil flash sürücüsü SanDisk Connect™ Wireless Stick ile mobil depolama portföyünü genişletti. Yeni sürücü mobil cihazlar ile bilgisayarlar arasında fotoğraf ve video aktarımını, paylaşımını ve bu içeriklere erişimi oldukça kolaylaştırıyor. Ödül sahibi SanDisk Connect Wireless ailesi içerisinde yer alan SanDisk Connect Wireless Stick 128GB’ye varan yüksek kapasitesi, göz alıcı kompakt tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

SanDisk Connect Wireless Stick ile kullanıcılar Wi-Fi özelliği1 olan cihazlarında bulunan fotoğraf, video ve diğer dosyalarına kolaylıkla ulaşabildiği gibi bu içerikleri özgürce depolayabiliyor. Kullanıcılar, yüksek kalitede fotoğraf ve Full HD video çekimi gibi özelliklere ilgi göstermeye devam ederken SanDisk’in yeni kablosuz depolama aracı kullanıcıların buna paralel artan depolama ihtiyaçlarını uygun fiyata karşılamak üzere tasarlandı. 128GB’ye varan kapasite, kullanıcılara mobil depolama alanlarını iki katına çıkarma imkânı sunarken daha fazla esneklik sunuyor.

SanDisk Ürün ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Dinesh Bahal yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mobil yaşam tarzını gerçek anlamda yaşadığımız bir çağ içerisinde bulunuyoruz. Cihazlarımız ile hayatımızın her karesini çekerken daha önce asla mümkün olmayacak bir şekilde çalışıyoruz. Tüm bunlar yeni nesil mobil depolamaya ihtiyacı ortaya çıkardı. SanDisk Connect Wireless Stick, kullanıcılara birden çok cihazda bulunan tüm içeriklerine erişimi ve bu içerikleri depolamayı basit, kolay ve bütçelerine zarar vermeyecek bir şekilde gerçekleştirme imkânı sunuyor.”

fragtist-haber-sandisk-Connect Wireless Stick-2

BİRDEN ÇOK CİHAZA BAĞLANTISIZ PAYLAŞIM
SanDisk Connect Wireless Stick akıllı telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda1 çalışıyor. İster çantada ister cepte olsun bu yeni sürücü ile tek seferde üç mobil cihazdaki medya içeriklere bağlantısız ulaşılabiliyor, büyük dosyalar transfer edilebiliyor, fotoğraf ve videolar depolanabiliyor, HD videolar izlenebiliyor, müzikler dinlenebiliyor. SanDisk Connect Wireless Stick tek seferlik bir şarj3 ile 4,5 saate kadar yayın akışına imkan veriyor. USB bağlantısı ile de kullanıcılar anında içeriklerini bilgisayara depolayabiliyor ya da transfer edebiliyor. SanDisk Connect Wireless Stick, kullanıcıların içeriklerini diledikleri yerde diledikleri zaman kontrol etmelerini sağlıyor.

KUSURSUZ UYGULAMA DENEYİMİ
SanDisk Connect uygulaması ile gelen SanDisk Connect Wireless Stick böylece kullanıcıların iOS ve Android™ cihazlar, Fire tabletler, Mac ve PC’ler de dahil en çok tercih ettikleri cihazlar arasındaki içerik yönetimini, neredeyse çaba harcamayarak gerçekleştirmelerini sağlıyor. Ayrıca tüm bu içerik yönetimi parola korumalı Wi-Fi bağlantı üzerinden gerçekleştiriliyor. App Store, Google Play™ Store ve Amazon Appstore for Android mağazalarından indirilebilen uygulama, fotoğraf ve videoları kamera dosyasından sürücüye otomatik yedekleme gibi diğer özellikleriyle de dikkat çekiyor.

FİYAT VE BULUNURLUK
Bir yıl garanti5 ile gelen SanDisk Connect Wireless Stick; Amazon, BestBuy.com ve SanDisk.com üzerinden 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB depolama seçenekleri ve üreticinin önerdiği $29,99-$99,99 arası perakende satış fiyatı ile satılıyor.”Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.