HONOR’un En Yeni Telefonları HONOR 20 Ailesiyle Geliyor! HONOR’un En Yeni Telefonları HONOR 20 Ailesiyle Geliyor!
HONOR; HONOR 20, 20 LITE ve 20 PRO’dan oluşan yeni akıllı telefonlarını bugün Londra'da düzenlediği etkinlikte tanıttı. HONOR’un En Yeni Telefonları HONOR 20 Ailesiyle Geliyor!

HONOR; HONOR 20, 20 LITE ve 20 PRO’dan oluşan yeni akıllı telefonlarını bugün Londra’da düzenlediği global bir etkinlikte resmi olarak tanıttı. Bu koleksiyon HONOR N serisinin yeteneklerini ortaya koyuyor.

Yeni tanıtılan amiral gemisi modelleri HONOR 20 ve 20 PRO, dünyanın ilk Dinamik Holografik Tasarımı ve 48 MP AI Dörtlü Kamerası ile dikkat çekiyor. Gelişmiş dörtlü kamera özelliği, 20 Pro’nun etkileyici 111 DxOMark puanını almasını ve listede üçüncü olarak sıralanmasını sağladı.

HONOR Başkanı George Zhao, “Biz HONOR’da yaptığımız her şeyde ’Her Zaman Daha İyi’ mottosunu takip ediyoruz,” dedi. Zhao ayrıca, “HONOR’un ünlü N ailesinin en yeni üyeleri olan HONOR 20 Serisi, kullanıcıları profesyonel kalitede bir kamera ve harika Dinamik Holografik tasarımla ‘Mükemmelliği Yakalamaya‘ davet ediyor. Bu tasarım, HONOR’un temel ışık oyunları yaklaşımına dayanan akıllı telefon işçiliğindeki liderliğimizi sağlamlaştırıyor,” açıklamasında bulundu.

Dörtlü kamera

Dört kamerasıyla öne çıkan HONOR 20 ve 20 PRO’nun en önemli özelliği, 48 MP Sony IMX586 ana kamerası. Bu kamera sistemi, kullanıcıların daha net çekim yapmalarını sağlamak için gelişmiş AI Ultra Netlik moduna ve AIS Süper Gece moduna sahip. 20 Pro’da dörtlü kamera içinde ayrıca 16 MP Süper Geniş Açılı Kamera, 8 MP Telefoto Kamera ve kullanıcıların Optik Görüntü Sabitleme (OIS) ile daha geniş ve daha yakın çekim yapmalarını sağlayan 2 MP Makro Kamera yer almaktadır.

HONOR 20 PRO ayrıca AIS Süper Gece modunu ve endüstrinin en geniş f1.4 diyaframını sunuyor. AI çoklu çerçeve dengeleme teknolojisi ve gelişmiş bir algoritma ile güçlendirilmiş AIS Süper Gece modu, ultra net gece çekimleri gerçekleştiriyor. f1.4 diyafram açıklığı sayesinde objektiften daha fazla ışık geçiyor. Böylece kullanıcılar loş ortamlarda bile sihirli anlarını daha ayrıntılı olarak kaydedebiliyorlar. AI özellikli kameralar ve sektör lideri özellikler DxOMark’ın 111 puanına katkıda bulunuyor.

48 MP AI Dörtlü Kamera, kullanıcıların özellikle AI Ultra Clarity moduyla, gündüzleri çok net fotoğraflar çekmelerini sağlıyor. Ayrıntılar ve renkler daha fazla canlılık için ayarlanıyor. 16 MP Süper Geniş Açılı Kamera ile kullanıcılar, 117° görüş açısı ile çok daha fazlasını yakalayabiliyor. Optik Görüntü Sabitleme (OIS) özelliği sayesinde, en hareketli ortamlarda ya da titreyen elle yapılan bir çekimde bile görüntü kalitesinin akıcı ve net olması sağlanıyor.

2 MP Makro lens, çıplak gözün asla göremeyeceği yeni bakış açıları sunuyor. Lens, 4 cm’ye kadar inanılmaz ayrıntıların yakalanmasına imkan tanıyor. Benzer şekilde, 3X kayıpsız optik zoom, 5X hibrid zoom, 30X dijital zoom da tüm detayların çekilebileceği anlamına geliyor.

Dinamik Holografik tasarım

HONOR 20 serisi, HONOR’un Dinamik Holografik bir camlı arka cama sahip ilk ürünü. HONOR’un sektördeki ilk Üçlü 3D Mesh tekniği ile titizlikle üretilen iki aşamalı işlem, ilk olarak milyonlarca minyatür prizmayı oymak için nanoteknolojiyi kullanıyor. Böylece bir derinlik katmanı oluşturuyor. Bunun ardından mühendisler 3B eğimli cam, renkli katman montajı ve derinlik katmanı uyguluyor. Işık derinlik katmanındaki prizmalardan geçerken, her yöne yansıtılıp kırılıyor.

HONOR 20 serisi; Fantom Siyahı, Fantom Mavisi, Geceyarısı Siyahı veya Safir Mavisi ile kaplanabiliyor. Serinin renk katmanı, sıcaklık ve basıncın hassas kontrolü altında vakum ortamında, cam ve derinlik katmanı ile birleştiriliyor. Sonuç, seriyi öncekilerden farklı kılan derinliğe neden olan bir optik etki oluyor. Karmaşık işlem nedeniyle, her 100 arka kapaktan sadece 20’si HONOR’un katı standartlarına uygun olarak üretiliyor.

Çok yönlü kullanıcı deneyimi

HONOR’un “Her zaman Daha İyisi” mottosu, markayı Dinamik Holografik arka camının dokusal ve renkli tasarımlarının ötesine geçmeye itiyor. HONOR 20 serisi, yüzde 91,7 ekran / gövde oranına ve 6.26 inç tam görüş ekranına sahip. 4,5 mm çapındaki ekran içi kamerasıyla tam görüş ekranı, estetikten ödün vermeden daha da büyüleyici bir görsel deneyim sunuyor.

Alüminyum çerçevesinin sağ tarafındaki parmak izi sensörü, biri telefonu eline aldığında parmakların doğal yerleşimini tamamlayacak şekilde konumlandırılmış durumda. Dört kamera lensinin asimetrik “L şekilli” konumu, tam gün kesintisiz bir kullanımı destekleyebilen 4.000 mAh pilin telefona konumlandırılmasını sağlıyor. Bu arada, HONOR 20 serisi, ısıyı verimli bir şekilde dağıtan ve böylece optimum performansı koruyan yeni bir termal çözüm olan bir Graphene soğutma teknolojisine sahip.

Mobil oyunlar açısından, 20 serisi, kullanıcılara gelişmiş görsel ve dokunsal bir deneyim sunarak cihazın oyun yeteneklerini artıran, endüstri lideri GPU Turbo 3.0 ile donatılmış durumda. Tüketici talepleriyle desteklenen HONOR 20 serisinde, şu anda Fortnite, PUBG Mobile ve Arena of Valor dahil olmak üzere en çok rağbet gören 25 mobil oyunla bir araya gelmiş bulunuyor.

Görüntüleme ve oyun deneyimlerinin yanı sıra, kullanıcılar, Histen 6.0 tarafından desteklenen Sanal 9.1 Surround ses özelliği ile etkileyici bir ses deneyimine de katılabilirler. Bu teknoloji ilk kez bir akıllı telefonla beraber sunuluyor. Sanal 9.1 Surround teknoloji, ses konusunda beklentisi yüksek olanların özel ihtiyaçlarına göre uyarlanan bir sistem olan gürültü azaltma özelliğine sahip dahili bir mikrofonu da barındırıyor.

Huawei’nin Android Güncellemeleri İçin 3 Aylık Süresi Var