Kategoriler

HTC Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle Modelleri Tanıtıldı

Desire ailesinin yeni isimleri HTC Desire 10 pro ve Desire 10 lifestyle modelleri tanıtıldı. Detaylar haberimizde.

Desire ailesinin yeni isimleri HTC Desire 10 pro ve Desire 10 lifestyle modelleri tanıtıldı. Desire 10 pro, geniş açılı resimler çeken yepyeni Selfie Panorama modu, hızlı parmak izi sensörü gibi özelliklerinin yanı sıra ön ve arkada bulunan yüksek çözünürlüklü kameralara da sahip. Desire 10 lifestyle, amiral gemisi HTC BoomSound Hi-Fi harici hoparlörlerin yanı sıra kulaklıkta kristal netliğinde bir performans sunan 24 bit Hi-Res ses özelliği de bulunuyor. Desire 10 pro’nun 5.5 inç Full HD (1080p), Desire 10 lifestyle’ın ise 5.5 inç HD (720p) ekranlarını dikkat çekici bir şekilde çerçeveliyor.

fragtist-desire-10-pro-ve-desire-10-lifestyle-2

Desire 10 pro’nun arkasında, rahatlığı parmaklarınızın ucuna taşıyan ultra hızlı bir parmak izi sensörü bulunuyor. Sensör neredeyse her açıdan ve konumdan parmak izini tanıyor, hatta parmak izinizle selfie çekmenize bile izin veriyor. Hızlıca selfie çekmek veya bir selfie videosu kaydetmeye başlamak için tek yapılması gereken, parmağınızla sensöre dokunmak.

Desire 10 pro 20MP ana kameraya sahip. Profesyonel çekime imkan veren bu özelliklerden bazıları; fotoğrafların üzerinde DSLR benzeri kontrol sağlama, kamera ayarlarını dışarıdayken de hızla yapmaya imkan veren spor modu ve gece modu olarak ön plana çıkıyor. Akıllı Elektronik İmaj Sabitleme (Electronic Image Stabilization) fonksiyonu, el titremesi halinde bile net videolar çekmeyi mümkün kılıyor. Hem ön hem de arka kameradaki Auto HDR özelliği ise birden fazla fotoğrafı bir araya getirerek düşük ışık veya gölgede bile etkileyici netlikte fotoğraflar yaratıyor. Lazer otomatik odaklama (Laser Auto-Focus), özelliğine de sahip Desire 10 pro, net ve odaklı fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırarak her anı yakalmanızı sağlıyor.

Desire 10 pro, 13MP selfie kamerasının yanı sıra, tek seferde daha fazla kişiyi çekmeniz gereken durumlar için yeni bir Selfie Panorama moduna sahip. Desire 10 pro’nun 150 derecelik süper geniş Selfie Panorama modu ile bir kareye tüm bir futbol takımını sığdırmak dahi mümkün. Dahili ekran flaşı ise otomatik olarak iç veya dış mekanlarda, gece veya gündüz, tüm zorlu ışık koşullarında daha aydınlık selfieler çekmeye imkan veriyor.

Ürünlerde, BoomSound Hi-Fi bulunuyor. Hi-Res ses desteği sunan Desire 10 lifestyle, güçlü dahili amplifikatörü ile şarkıları, filmleri ve oyunları, harici stereo hoparlörlerden kristal netliğinde, yüksek çözünürlüklü ses kalitesinde dinlemeyi mümkün kılıyor. Desire 10 pro ve Desire 10 lifestyle, 3GB’lık RAM’i ve 32GB büyüklüğündeki depolama alanı ile kullanıcılarına daha fazla alan veriyor. Her iki model de ayrıca 2TB’ye kadar genişletilebilir SD kart desteği sunuyor. Desire 10 pro’daki sekiz çekirdekli ve Desire 10 lifestyle’daki dört çekirdekli işlemcinin sunduğu hızlarda bile telefonların pili hiçbir sıkıntı yaratmıyor. Desire 10 pro’nun 3.000mAh ve Desire 10 lifestyle’ın 2.700mAh pili, şarj sorunu yaşamadan fotoğraf çekmeye, internette dolaşmaya ve eğlenceye fırsat veriyor.

fragtist-desire-10-pro-ve-desire-10-lifestyle-1

Destiny’nin Genişleme Paketi Ön Sipariş Rekoru Kırdı

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Telefon