LG, IFA 2019’da Yeni K50S ve K40S Telefonlarını Görücüye Çıkarıyor LG, IFA 2019’da Yeni K50S ve K40S Telefonlarını Görücüye Çıkarıyor
LG, IFA 2019'da, etkileyici fiyatlarıyla rekabetçi bir çizgiye sahip olan yeni K50S ve K40S akıllı telefonlarını görücüye çıkarıyor. LG, IFA 2019’da Yeni K50S ve K40S Telefonlarını Görücüye Çıkarıyor

LG Berlin’de düzenlenecek IFA 2019’da, etkileyici fiyatlarıyla rekabetçi bir çizgiye sahip olan yeni K50S ve K40S akıllı telefonlarını görücüye çıkarıyor.

LG’nin amiral serileri G ve V gibi K50S de üç arka kameraya sahip. Bunlar PDAF’lı 13 MP, Süper Geniş Açılı 5 MP ve Derinlik Sensörlü 2 MP lens. Derinlik sensörü, portre çekimleri sırasında daha gerçekçi bir alan derinliği sunmak için nesne ve arka plan arasında net bir ayrım yaratıyor.

K40S ise iki arka kameraya sahip. Bunlar PDAF’lı 13 MP ve Süper Geniş Açılı 5 MP. Süper Geniş Açı sunan ilk K serisi cihazlar gibi bu iki akıllı telefon modeli de geniş grupların fotoğraflarıyla manzara çekimleri için ideal. Hem ön hem de arka kameralarıyla 13 milyon piksel görüntü sunabilen K50S veya K40S ile çekilen sahneler ve nesneler kesildiğinde veya yakınlaştırıldığında da yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

K50S 6.5 inç FullVision ekrana sahipken K40S 6.1-inç HD+ ekran kalitesi sunuyor. Minimal boyuttaki çerçeveler fazla göze çarpmayan ön kamera lensiyle bölünüyor. Her iki akıllı telefon DTS:X 3D Surround ses özelliğine de sahip.

Günlük yaşamın olası tüm kötü koşullarına dayanma garantisine sahip K50S ve K40S Amerikan Ordusunun MIL-STD-810G dayanıklılık standardını karşılıyor. Yeni modeller iki şarj arasında uzun süreli multimedya kullanımı için optimize edilmiş bataryalarla sunuluyor. Ayrıca Google Asistan’a da bir düğme yardımıyla erişilebiliyor.

Yeni LG K serisi telefonlar bu yılın Ekim ayından başlamak üzere Avrupa, Latin Amerika ve Asya’da, Yeni Aurora Siyahı ile Yeni Fas Mavisi renklerinde piyasaya sunulacak.

EMUI 9.1 Piyasadaki Diğer Huawei Modellerine Geliyor!