Turkcell T-Fit Satışta Turkcell T-Fit Satışta
Turkcell’in yeni akıllı bilekliği T-Fit, ayda 5,90TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell satış noktalarında satışa sunuldu. 0,69”lik OLED ekranı ve tümleşik adımsayarı sayesinde atılan adım sayısı,... Turkcell T-Fit Satışta

Turkcell’in yeni akıllı bilekliği T-Fit, ayda 5,90TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell satış noktalarında satışa sunuldu.

0,69”lik OLED ekranı ve tümleşik adımsayarı sayesinde atılan adım sayısı, kat edilen mesafe ve harcanan kalori gibi bilgileri gösteren akıllı saat, uyku kalitesi hakkında da bilgi veriyor.

Titreşim (ve titreşimle uyandırma) özelliğine de sahip olan saat, T50 ile birlikte tanıtılmıştı. 18gr.’lık ağırlığa sahip olan saat, özel bir bilek hareketiyle uyanıyor. Android 4,3 ve üzeri işletim sistemli tüm telefonlarla çalışabilen akıllı saat, Turkcell Fit uygulaması sayesinde bilgileri telefonda (daha doğrusu Turkcell Akıllı Bulut’ta) saklıyor.

Tam şarjla 3 gün boyunca kullanılabilen saat, 119TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Kontrata ek olarak 24 ay için ayda 5,90TL’ye ya da 12 ay için ayda 10,90TL’ye de T-Fit’e sahip olmak mümkün.

fragtist-turkcell-t-fitYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.