Kategoriler

Vodafone’dan Fiyat Performans Phablet’i: Smart 4 Max!

Vodafone, yeni fiyat odaklı Phablet’i Smart 4 Max’i tanıttı. İnce ve hafif tasarımına 6″lik ekran sığdıran cihazı, Vodafone kullanıcıları tarifelerine ek 24 ay taksitle satın alabiliyorlar.

Smart 4 Max’in bir diğer özelliği de, Türkiye’nin ilk operatör markalı 6″lik telefonu olması. Cihaz 7,9mm kalınlığında ve 170gr ağırlığında. 13MP’lik Sony Exmor sensöre sahip arka kamerasının da oldukça iyi bir performansa sahip olduğu belirtilen akıllı cihaz (ön kamera da 2MP bu arada), Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine sahip olarak geliyor. Phablet, LTE desteğine de sahip. Qualcomm Snapdragon 400 SoC‘u, 720p ekranı (245ppi), 8GB depolama alanı (32GB’a kadar kapasiteli microSD kart da takılabiliyor ürüne) ve 1GB belleği de cabası.

WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 (A2DP destekli), GPS ve NFC de, cihazın diğer dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Siyah ve beyaz renkte piyasaya çıkacağı belirtilen Vodafone Smart 4 Max‘in pili de 3000mAh kapasitede.

Tüm bu özellikleriyle birlikte, orta sınıfa rahatlıkla oturan cihazın fiyatıysa 1000TL. Vodafone Smart 4 Max’i, herhangi bir Vodafone şubesinden edinmek mümkün.

Vodafone’un yeni phablet’i Smart 4 Max hakkında ayrıntılı bilgiyi şuradan alabilir; ürünün kutu açılış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Görüntülenmeler:
10
İlgili etiketler:
· · · · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Telefon