ADATA SE800 SSD İncelemesi. Eğer harici SSD arıyorsanız ADATA SE800’ü alın! Nokta! ADATA SE800 SSD İncelemesi. Eğer harici SSD arıyorsanız ADATA SE800’ü alın! Nokta!

ADATA SE800 SSD İncelemesi. Eğer harici SSD arıyorsanız ADATA SE800’ü alın! Nokta!

DonanımDonanım İncelemeHarici DiskİncelemelerPCVideo 4 Haziran 2020 12:26 Burak Akmenek

Eğer gerçekten de çok hızlı veri aktarımı yapmak istiyorsanız ve verilerinizin her durumda güvende olması sizin için önemliyse ADATA SE800 incelememizi mutlaka seyredin. Çünkü... ADATA SE800 SSD İncelemesi. Eğer harici SSD arıyorsanız ADATA SE800’ü alın! Nokta!

Eğer gerçekten de çok hızlı veri aktarımı yapmak istiyorsanız ve verilerinizin her durumda güvende olması sizin için önemliyse ADATA SE800 incelememizi mutlaka seyredin. Çünkü daha önce hiç bir depolama birimini incelemediğimden dolayı gerçekten de performansından şüphe duyarak teste başladığım ADATA SE800 beni bir çok açıdan şaşırtı.

Öncelikle şunu söylemeliyim: Eğer bir harici SSD’niz varsa bir daha dönüp 2,5’luk versiyonlara hayatta bakmasınız. Evet bunlar çok ucuz olmayan cihazlar ama size kazandırdığı zaman o kadar muazzam ki verdiğiniz paranın hakkını hayatınıza kattığınız saatlerle geri alıyorsunuz.

Öncelikle ADATA SE800 gerçekten çok hafif. Sadece 40g ağırlığında. Aynı zamanda çok küçük. Veri aktarım hızı ise firmanın vaad ettiği rakamlarla neredeyse aynı. Suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı. Kutu içeriği de yeterli. Videoda tüm bu özelliklerin ayrıntılarından bahsettik.

Eğer ADATA SE800’le ilgili sorularınız varsa istediğiniz kadar sorabilirsiniz.

WD M2 SSD incelememiz için tıklayın

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

9.0 / 10Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.