Kablosuz Logitech G900 Kablolu Fareler Kadar İyi mi? Kablosuz Logitech G900 Kablolu Fareler Kadar İyi mi?
Kablosuz fareyi kablolu farelerle karşılaştırdık ve gerçekten de ilginç bir sonuçla karşılaştık! Fragtist'in ilk karşılaştırmalı testini de böylece yapmış olduk. Kablosuz Logitech G900 Kablolu Fareler Kadar İyi mi?

Efsanevi sorudur! Kablolu fareler kablosuz fareler kadar iyi bir performans gösterebilir mi? İnanın ki cevap o kadar basit değil.

Bunu karşılaştırmalı olarak test ettik. Bir süre önce Logitech’in basın toplantısında ortaya koyduğu iddiayı bizzat rakiplerini karşısına koyarak denedik. Logitech, toplantıda Logitech G900 Chaos Spectrum’un kablolu fareler kadar iyi performans gösterdiğini söylemişti.

Logitech G402, SteelSeries Rival 300 ve Razer Deathadder Elite’ı teste kattık. Sonuç bizi bile şaşırttı ancak sadece bununla kalmadık.

Her fareyi en az 4 aydır kullandığımızdan, videonun devamında fareleri tek tek değerlendirdik ve uzun kullanımdan sonra ne halde olduklarını size anlattık. Bu, Fragtist’te gördüğünüz ilk karşılaştırmalı testimiz. Eylemlerimiz devam edecek.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

Yeni Logitech MK850 Performance Kablosuz Klavye ve Mouse Seti TanıtıldıBurak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.