Hearts of Iron IV İncelemesi

Paradox Interactive’in efsane serisi Hearts of Iron, yeni oyunuyla bir kez daha aramızda! Detaylar incelememizde!

Devamını Oku
Homefront: The Revolution PC İncelemesi

Kuzey Kore işgalindeki bir Amerika portresiyle dikkatleri üzerinde çeken Homefront: The Revolution, acaba bekleneni verebildi mi? Cevap incelememizde!

Devamını Oku
Dirt Rally PC İncelemesi

Bazen tavan yapan, arada bir dibe çakılan, oldukça dengesiz bir başarı grafiğine sahip, birçok yarış oyununun eser sahibi sevgili Codemasters ekibi yeni oyunları Dirt Rally ile yeniden aramızda.

Devamını Oku
Assassin’s Creed Syndicate PC İncelemesi

İngiliz çayıyla taçlandırılmış olan Assassin’s Creed Syndicate’i PC platformunda inceledik. Bakalım konsola oranla, oyunun PC performansı nasıl? Detaylar incelememizde.

Devamını Oku
Star Wars Battlefront PC İncelemesi

Star Wars: The Force Awakens için sayılı günler kalmışken Star Wars Battlefront kapımıza dayandı! Biz de sizin için inceledik!

Devamını Oku
Fallout 4 PC Video İncelemesi

Fallout 4, PC platformlarında birçok oyuncunun kalbini kazandı ve söylenenlere göre Fallout 4’ün PC versiyonu daha iyiymiş. Detaylar videomuzda!

Devamını Oku
Fallout 4 PC İncelemesi

Yıllardır beklenen oyun Fallout 4, gerçekten yılın oyunu olmayı başarabilecek mi? Bol ipuçlu özel Fallout 4 PC incelememizi mutlaka okuyun!

Devamını Oku
Fallout 4 Silah Üretme Rehberi

Bu yazımızda, Fallout 4’te silahlarınızı ölümcül hale getirmenizin yollarını anlatıyoruz. İşte Weapon Crafting System ile ilgili bilmeniz gerekenler

Devamını Oku
Anno 2205 İncelemesi

Ay’ın karanlık yüzü hiç bu kadar aydınlık olmamıştı! Efsane seri Anno’nun yeni oyununu sizin için inceledik!

Devamını Oku
Life is Strange: Episode 5 – Polarized İncelemesi

Zamanı kontrol edebilen hatunumuz Max’in macerasının sonuna geldik. Life is Strange: Episode 5 – Polarized’ı sizin için inceledik.

Devamını Oku