Bu performansa hayret edersin! | Rampage Bygame-M1 İncelemesi Bu performansa hayret edersin! | Rampage Bygame-M1 İncelemesi
Rampage, ülkemizde en çok satan oyuncu ürünleri markalarının başında geliyor. Özellikle fiyat performans bakımından bir hayli iddialı olan bu ürünlerden bir kaçını inceleme fırsatını... Bu performansa hayret edersin! | Rampage Bygame-M1 İncelemesi

Rampage, ülkemizde en çok satan oyuncu ürünleri markalarının başında geliyor.
Özellikle fiyat performans bakımından bir hayli iddialı olan bu ürünlerden bir kaçını inceleme fırsatını yakaladım. Bu ürünlerden ilki olan Rampage Bygame-M1 oyuncu faresi, bu videoda ki konuğumuz oluyor.
Bygame-M1, alışılageldik bir tasarım anlayışına, göz dolduran RGB aydınlatma ve başarılı bir sensör performansı katarak karşımıza çıkıyor.
Malzeme kalitesi ve yazılım desteği açısından da beni şaşırtmayı başaran fare hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizi videomuzu izlemeye davet ediyoruz.

İyi seyirler!

Ürünü satın almak için; http://bit.ly/RampageByGame-M1_hb

 Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".