Çok klas birisi! | Matebook X Pro (2020) İncelemesi Çok klas birisi! | Matebook X Pro (2020) İncelemesi
Prestijli iş bilgisayarı dendiğinde akla gelen ilk marka sanıyorum Apple’ın Macbook serisidir. Windows tarafında ise Dell ve HP’nin modelleri olan XPS ve Spectre’yi rakip... Çok klas birisi! | Matebook X Pro (2020) İncelemesi

Prestijli iş bilgisayarı dendiğinde akla gelen ilk marka sanıyorum Apple’ın Macbook serisidir. Windows tarafında ise Dell ve HP’nin modelleri olan XPS ve Spectre’yi rakip olarak gösterebiliriz.

Ancak bu rekabete yeni katılan bir oyuncu daha oldu geçtiğimiz yıl ve Huawei Matebook ailesinin en premium modeli olan X Pro ‘yu kullanıcıların beğenisine sundu.

Özellikle hafif ve ince kasasının içine harici grafik kartı sığdırmasıyla gönüllerde taht kuran Matebook X Pro kutu içeriğinde gelen harici dock yardımıyla ultrabook’ların klasik sorunu olan arayüz seçeneğini ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu yıl donanım bakımından yenilenen 2020 versiyonu ile sizlerin karşısına geldiğimiz Matebook X Pro’nun bakalım ne gibi yenilikleri var ve genel olarak neler sunuyor birlikte görelim…

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".