Farklı bir kullanım tavsiyesi ile Huawei Freebuds 3 Uzun Kullanım Testi Farklı bir kullanım tavsiyesi ile Huawei Freebuds 3 Uzun Kullanım Testi
Daha önce kanalımızda incelemesini yapmış olduğumuz Huawei’in kablosuz bluetooth kulaklıkları Freebuds 3’ün uzun kullanım testi ile karşınızdayım. İlk incelememiz esnasında ön yargılı yaklaştığım ve... Farklı bir kullanım tavsiyesi ile Huawei Freebuds 3 Uzun Kullanım Testi

Daha önce kanalımızda incelemesini yapmış olduğumuz Huawei’in kablosuz bluetooth kulaklıkları Freebuds 3’ün uzun kullanım testi ile karşınızdayım.

İlk incelememiz esnasında ön yargılı yaklaştığım ve tasarım yönüyle beğenmediğim Freebuds 3’ü, kendi kullanımım için bluetooth kulaklık almak istediğimde yaptığım araştırmalar sonucu Androdi tarafında ki en iyi seçeneklerden biri olduğunu fark ettim. Bunun üzerine satın alarak yaklaşık 7 ay kullanım yaptığım kulaklıkları özellikle farklı alanlarda kullanarak çok az değinilen bir yanları olduğunu da fark edince tüm bu deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".