Hangisini tercih etmeli? | Stinger S vs Stinger Core 7.1 ve Core Wireless Karşılaştırması Hangisini tercih etmeli? | Stinger S vs Stinger Core 7.1 ve Core Wireless Karşılaştırması
HyperX’in popüler oyuncu kulaklıkları ailesi, Cloud’un yepyeni fiyat/performans modelleri olarak piyasaya çıkan Stinger’ların 7.1 surround özelliği bulunan üç modeline yani, Stinger Core Wireless, Stinger... Hangisini tercih etmeli? | Stinger S vs Stinger Core 7.1 ve Core Wireless Karşılaştırması

HyperX’in popüler oyuncu kulaklıkları ailesi, Cloud’un yepyeni fiyat/performans modelleri olarak piyasaya çıkan Stinger’ların 7.1 surround özelliği bulunan üç modeline yani, Stinger Core Wireless, Stinger Core 7.1 ve Stinger S modellerine yakından bakıyor ve aralarında ki farklara göz atıyoruz!

Cloud Core ismini taşıyan ürünler, model ailesinin en uygun fiyatlı kulaklıkları olurken, harici ses kartına sahip ve sanal surround imkanını sunmaya devam ediyor olmalarıyla kullanıcılar için ekonomik anlamda can simidi olabilir gibi duruyor. Öte yandan kablolu ve kablosuz modeller arasında başta mikrofon başarımında dahi farkların olması tercih edilme denklemini tümüyle değiştirebilir.

Videomuzda konuk ettiğimiz üç kulaklık arasından teknik ve malzeme olarak en dolusu olan Stinger S modeli ise ortaya sunduğu performans bakımından göz doldurmayı başarıyor. Üstelik uygun fiyatlı olma iddiasını da sürdüren Stinger S şimdiden yurt dışı pazarında en çok tercih edilen oyuncu kulaklığı haline gelmiş durumda.

Bakalım Cloud Stinger ailesi bu başarısını ülkemizde de sürdürebilecek mi?

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".