Her şey güzel ama bir sorun var! | TCL 10 Plus İncelemesi Her şey güzel ama bir sorun var! | TCL 10 Plus İncelemesi
Herkese merhaba, biraz geç kalmış bir inceleme ile karşınızdayım. TCL’in bu yıl çıkardığı en yeni cep telefonu modellerinden biri olan 10 Plus modeli esasen... Her şey güzel ama bir sorun var! | TCL 10 Plus İncelemesi

Herkese merhaba,
biraz geç kalmış bir inceleme ile karşınızdayım. TCL’in bu yıl çıkardığı en yeni cep telefonu modellerinden biri olan 10 Plus modeli esasen ofisimize 2 ay kadar önce gelmişti. Lakin çeşitli sebeplerle incelemesini ancak yayına alabildim. Bu süre zarfında özellikle piyasa fiyatında aşağı yönlü radikal değişimler yaşanan cihazın orta segment için oldukça dikkat çekici bir kaç özelliği olduğunu söylemek istiyorum.

Bilhassa kavisli ekran tasarımı ve TCL ekran panelinde ki kalitesini bir araya getirerek amiral gemisi modellere oldukça benzeyen görüntüsüyle albenisini yüksek tutan TCL 10 Plus hiçte fena sayılmayacak bir de dörtlü kamera dizilimiyle geliyor.

Fakat tüm güzel yanlarına rağmen telefonun önemli bir eksi yanı bulunuyor ki bu da 10 Plus modelinin tercih edilme oranını önemli ölçüde düşürüyor…

İsterseniz şimdi gelin, tüm artısı ve eksisiyle TCL 10 Plus’ı yakından bir inceleyelim.

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".