[sam id=2]
HyperX Pulsefire Haste ve Cloud II Wireless 7.1 Elimizde! HyperX Pulsefire Haste ve Cloud II Wireless 7.1 Elimizde!
HyperX’in uzun zamandır beklenen hafif mouse’u Pulsefire Haste ve kablosuz kulaklığı Cloud II Wireless 7.1 aynı anda karşınızda. Her iki ürünü de aynı anda... HyperX Pulsefire Haste ve Cloud II Wireless 7.1 Elimizde!

HyperX’in uzun zamandır beklenen hafif mouse’u Pulsefire Haste ve kablosuz kulaklığı Cloud II Wireless 7.1 aynı anda karşınızda. Her iki ürünü de aynı anda kullanmaya başladık ve ilk izlenimlerimizi sizlerle paylaştık. Böylece satın almadan önce en azında size hızlıca bir fikir vermeyi amaçladık. Her iki ürünün de incelemelerini stüdyomuzda ayrıca yapacağız. Mikrofon kalitesini görebilmeniz için tüm videoyu Cloud II Wireless ile kaydettik ve canlı bir “ne kadar uzaklıktan çekiyor” testi de yaptık. En kısa zamanda her iki ürünün de incelemesi için çalışıyoruz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.