Kulaklarınız bayram edecek! | Huawei Freebuds Pro incelemesi Kulaklarınız bayram edecek! | Huawei Freebuds Pro incelemesi
Geçtiğimiz senenin en moda giyilebilir aksesuarları sanıyorum TWS yani True Wirelles Sound kategorisinde yer alan gerçek kablosuz bluetooth kulaklıklarıydı. Bu minvalde yalnızca telefon üreticilerinin... Kulaklarınız bayram edecek! | Huawei Freebuds Pro incelemesi

Geçtiğimiz senenin en moda giyilebilir aksesuarları sanıyorum TWS yani True Wirelles Sound kategorisinde yer alan gerçek kablosuz bluetooth kulaklıklarıydı. Bu minvalde yalnızca telefon üreticilerinin değil ses konusunda sektörde öncülük eden markalardan daha önce adını dahi duymadığımız markalara kadar bir çok kalite ve fiyatta bluetooth kulaklık görmeye başkladık.

Çinin başarılı akıllı telefon üreticisi Huawei’in kendi ekosistemini oluşturma anlamında attığı adımlara bir yenisi olarak eklenen Freebuds serisi bluetoth kulaklıkları eminim, özellikle fiyat/performans olarak en çok dikkati çeken modellerden olmayı başardılar. Bilhassa model ailesinin amiral gemisi konumunda piyasa sürülen Freebuds 3 modelleri benim de en çok beğendiğim ve herkese tavsiye ettiğim TWS kulaklık modellerinden biriydi.

Ancak görünen o ki; Huawei’in kafasında ki amiral gemisi TWS kulaklık modeli Freebuds 3’ten ibaret değilmiş. Tam kulak içi kulaklık tipiyle ve ekstra olarak üstün gürültü engelleme teknolojisi, dış sesleri algılayabilen yapısı, şık ve kaliteli tasarımı ve dikkat çekici konuşma performansıyla duyrulduğu ilk andan dikkati çeken Huawei’in yeni TWS amiral gemisi kulaklığı Freebuds Pro herkesin merakla beklediği bir model haline geldi.

İşte biz de sizlerle birlikte bu video da Huawei’in yepyeni teknoloji harikası bu kulaklığını yakından inceliyoruz.

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".