Monster’ın Mekanik Klavyesi Ne Kadar İyi? Monster Abra A5 V10.3 Monster’ın Mekanik Klavyesi Ne Kadar İyi? Monster Abra A5 V10.3
Monster'ın Abra A5 V10.3 notebook modelinin üzerinde mekanik klavye bulunuyor. Bu özellik, notebook'u satın almak için bir bahane mi? Monster’ın Mekanik Klavyesi Ne Kadar İyi? Monster Abra A5 V10.3

Monster’ın Abra A5 V10.3 notebook modelinin üzerinde mekanik klavye bulunuyor. Bu, Monster’ın ilk mekanik klavyeli modeli. Mekanik klavye seçeneği, A5 V10.3’ün dışında T5 V14 1.2 modelinde de var.

Monster’dan aldığımız resmi belge ve kendi deneyimlerimizle beraber mekanik klavyenin özelliklerinden bahsettik. RGB özelliği de bulunan klavye, klasik klavyelere göre ne kadar fark ediyor? Bu özellik, notebook’u satın almak için bir bahane mi? Hepsinden bahsettik.

Tabii ki klavyenin ses testini de yaptık.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.