Oyunlarda adım seslerini duymak! | Logitech G933 ile surround ayarları nasıl olmalı? Oyunlarda adım seslerini duymak! | Logitech G933 ile surround ayarları nasıl olmalı?
Bir izleyicimizden gelen soru üzerine, Logitech G933-G633-G935 ve G635 kulaklıklarla hangi ayarları yaparak, multiplayer FPS oyunlarında, rakibinizin adım seslerini duymanızı sağlayabileceğinizi gösteriyorum! Surround oyuncu... Oyunlarda adım seslerini duymak! | Logitech G933 ile surround ayarları nasıl olmalı?

Bir izleyicimizden gelen soru üzerine, Logitech G933-G633-G935 ve G635 kulaklıklarla hangi ayarları yaparak, multiplayer FPS oyunlarında, rakibinizin adım seslerini duymanızı sağlayabileceğinizi gösteriyorum!

Surround oyuncu kulaklıklarının sahip olduğu sanallaştırma tekniği bir çok oyuncunun kafasını karıştırmaya devam ediyor. Zira sanal surround tekniği sesin bir çok tonunu geriye atarak, tiz ve midleri öne çekmek suretiyle her türlü sesin kulaklık içerisinde yankılanıyormuşçasına çalmasını sağlamaktadır. Klasik stereo kulaklıklara alışan kullanıcılar için Bu durum sanki ses daha kısıkmış ya da beklenildiği gibi sonuç alınamıyor şeklinde algılanabiliyor.

Halbu ki sanal surround’un getirisini alabilmeniz için bir süre kulaklığınıza alışmalı ve aynı zamanda oynadığınız oyunun çok kanallı ses desteğinin de iyi olması gerekiyor.

Bu videoda sizlere kendi kulaklığım olan G933 ile G Hub yazılımı üzerinden hangi ayarlarla oyun oynadığımı ve nasıl bir sonuç aldığımı gösteriyorum…

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".